Wpis z mikrobloga

@Atomus ja zamówiłem. 55 zł to uczciwa cena za te modele, to Ixo / Altaya. Tutaj możesz poszukać i pewnie sporo z nich znajdziesz, z gablotką w szachownicę. Altaya to tańsza wersja Ixo, ale i tak nadal dość dokładna.

Jak coś to tutaj jest grupa na FB gdzie dodane jest sporo zdjęć z pierwszej paczki (1 i 2 numer).
  • Odpowiedz
@gabrally: niby tak, ale jeszcze sobie numer zobacze w empiku jak bedzie i chyba sobie wezme bo wlasnie wiem ze sa te gablotki i by mi to zrobilo fajna kolekcje. Tym bardziej ze sa malowania Kuliga czy Holka na Focusie/Imprezie.
  • Odpowiedz
@RitmoXL: oni to wysylaja jakos masowo w prenumeracie. jak zamowie to moge zawolac ze dostalem jakas serie bo oni sla po 3 chyba + jakies dodatkowe jak sie chce czy tez placi z gory itd.
  • Odpowiedz
@Atomus: O cholera xD to jest trochę zmuszanie do kupowania na zapas. To poczekam aż będzie zeszyt 4. Ogólnie to dajcie znać jak z jakością. Bo ja generalnie lubię MINI GT i tam teraz też jest Delta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RitmoXL: no taki model chyba ze na biezaco sie oplaca prenumerate, bo jednak 3 modele w kazdej wysylce to 150 ziko+ a cala seria - 70 modeli to wychodzi 3.5K tak liczac bez tego ze pierwsze modele tansze :D
  • Odpowiedz
@RitmoXL: w prenumeracie jak teraz patrze sie dostaje jakis kubek ,notes, plakaty czy dodatkowe modele wiec no nie chcialbym potem sie w------c ze kupuje i tak modele za 65 zlotych w sklepie co chwile...
  • Odpowiedz
@RitmoXL: no wszystkie Lancie to trzeba miec. Popatrz w YT - tego typu serie od nich byly w innych krajach i mozna sie dowiedziec co potencjalnie mozemy dostac bo te rzeczy wychodza od wielu lat ale ew. moga pewne rzeczy odpasc by zrobic miejsce najnowszym modelom. Mnie to co widzialem przekonalo jesli chodzi o modele ale musze jeszcze zobaczyc czy to jest cos na poziomie przynajmniej Bburago czy place za
  • Odpowiedz