Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem w pracy pewną dziewczyne. Taka średniawa na oko, chyba nie ma fajnej figury. Średnio mi sie podoba, nic takiego nie czuje do niej. Nigdy nawet kawałka ciała nie odsłoni, ani nie nosi nic podkreślającego figure. Wąskie usta, nos duży, dosyć niska. Znamy sie około rok czasu. Ja 23, ona 22. Gadałem z nią, czasami rzucałem żart, robiłem zabawną sytuacje to ona troche sztywno do tego podchodzi, niby sie uśmiecha, ale jakaś taka wydaje sie nie do życia chyba. Myślicie, że lepiej sobie ją odpuścić, czy coś tam próbować kontynuować znajomość? Osobiście jakoś nie szalałem nigdy z podrywem, ale jak widze naprawde ładne dziewczyny, które zerkają na mnie i uśmiechają się to jakoś nabieram pewności siebie i uświadamiam sobie, że mógłbym próbować startować do takich dziewczyn, które mi naprawde sie podobają.
Podsumowując kontynuować z tą obecną znajomą z pracy, czy spróbować za jakiś czas (jak sie taka trafi) poderwać jakąś inną, która mi bardzo sie podoba?


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6394ea797a12ddf16483b102
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Wesprzyj projekt
  • 4