Wpis z mikrobloga

Dwa szybkie pytanka,
1) Zamawiam suple, jako przedtreningowke biore 200mg kofeiny i popijam duza iloscia wody (dzis zapilem monsterem 500ml ale to bardziej z ciekawosci, tak jednorazowo) co moglbym dodatkowo wsypac do wody? Cytrulina? Cos jeszcze albo co innego?
2) OHP w planie jako cwiczenie na barki, sprawdza sie? Na ta partie mam wznosy bokiem + wlasnie ohp ale jesli dobrze mysle tylni akton barku bedzie slaby, wiec odrazu pytanie, jakie cwiczenie na tylni akton barku majac do dyspozycji sztange i hantelki?
#mikrokoksy #silownia
  • 8
@sew1k: żadne legalne suple ci nie dodadzą mocy oprócz tego co bierzesz, OPH jest ok na przód i bok barku, wznosy bardziej angażują bok więc są dobrym uzupełnieniem OHP, co do tyłu barku to jeśli nie odczuwasz mankamentów typu garbienie się czy zapadnięta klatka to tył barku pracuje też przy ćwiczeniach na górę pleców więc nie musisz dokładać dodatkowego ćwiczenia na tę partię, ale oczywiście możesz jak chcesz np. facepull
@Foyth: Kiedys probowalem i przyznam ze mnie bardziej pobudzilo niz 200mg kofeiny + monsterek nitro, no ale dzis to byl jakis glupi test z ciekawosci xD Tym bardziej glupota ze malo zjadlem w ciagu dnia przed tym
@hetero_sapiens:

żadne legalne suple ci nie dodadzą mocy oprócz tego co bierzesz

Zdaje sobie z tego sprawe, chodzi mi tutaj co warto jest stosowac jako przedtreningowke oprocz kofeiny oczywiscie

ale oczywiście możesz jak chcesz np. facepull

Niestety nie mam wyciagu na ta chwile, jedynie hantelki i sztange