Wpis z mikrobloga

@shitman6:

Nabijasz się z Polaków, ktorzy nie cierpią widoku nazwiska Bandery na pomnikach i tabliczkach z nazwami ulic.
Twój niby żart polega na tym, że nazwisko Bandera ma to samo brzemienie co flaga po polsku.

Według twojego przekazu - słowo bandera jest tutaj w Polsce na pomniku i nikogo to nie drażni. I w domyśle - to dlaczego Polacy dostają białej gorączki na widok nazwiska Bandera na ulicach Ukrainy. Powinni sobie
@oydamoydam Jak widać działa tak jak się spodziewałem.
Naśmiewam się z idiotów, którym słowo bandera kojarzy się wyłącznie z jednym i którzy wszędzie widzą ukrainizację Polski. Idiotów, którzy skorzy uwierzyć - gdyby podać im ten obrazek bez kotwicy, z odpowiednim komentarzem - że Ukraińcy stawiają już w Polsce pomniki ku czci zbrodniarza.
Śmieję się z takich jak Ty, którzy wszędzie widzą spiski i nie potrafią dostrzec szerszej perspektywy, czy też odrobiny ironii.
@shitman6: A co sprawdzałeś znaczenie słowa mizantrop przed odpowiedzią? Ciekawe czy okażesz się teraz kłamcą czy ignorantem by nie powiedzieć idiotą?

Nie lubisz Bandery, a spamujesz tu tagiem wołyń razem z heheszkami?

Wołń to takie heheszki dla ciebie?
@oydamoydam Idź już zbierać kopiejki pod innym wpisem. W sumie to sam już nie wiem czy jesteś naprawdę ruską onucą czy prostu zwykłym debilem. Albo totalnie nie zrozumiałeś wpisu i idziesz w zaparte albo Ci za to płacą.
Nie zmienia to faktu, że to Ty jesteś tutaj największym heheszkiem.
Kończę z Tobą dyskusję bo nie ma ona żadnego sensu, a ja wolę pobawić się z psem niż dalej z Tobą dyskutować. Bez