Wpis z mikrobloga

@p1234567890: I tutaj już płaczki przyszliście? W konstytucji masz zapisany obowiązek obrony ojczyzny, jak Ci nie pasuje zrzeknij się obywatelstwa. Gdyby Ci ktoś dom napadł też byś bohatersko #!$%@?ł zamiast bronić swojej rodziny i dobytku? Pokolenie miękkich faj, co uważa że tylko im się należy. Gdyby wszyscy byli tacy jak ty Ukraina już by dawno skapitulowała, sama regularna armia niestety nie wystarczy w razie pełnoskalowego konfliktu z ruskimi.
@Dusk_Forest77: można uciekać z rodziną.
Obrona ojczyzny to płacenie podatków na wojsko.
Jakbym akurat był w domu i ktoś chciał mnie atakować to z chęcią odstrzelę, Ruska czy polskiego faszystę.

Pokolenie miękkich faj, bo chcą być przy swoich dzieciach gdy dorastają, a nie umierać w jakimś okopie :D
@p1234567890: Nie obrona ojczyzny, to nie płacenie podatków na wojsko. Byłeś na kwalifikacji wojskowej? Dostałeś kategorię? Podpowiem Ci, że to nie była kategoria jakie podatki masz płacić. Poczytaj sobie konstytucję i o ustawę o obronie ojczyzny. Tak to wygląda mniej więcej w każdym kraju czy to Polska, Niemcy czy Szwecja. Jak już chcesz #!$%@?ć, to jak się postarasz troche i tak będziesz miał taką możliwość, więc się nie sraj.
@p1234567890: Obrona własnego kraju, to bycie pod butem? xD Ja zupełnie inaczej to traktuje. Taki się urodziłem i tak zostałem wychowany. Dla Ciebie to bycie pod butem, a dla mnie moralny i historyczny obowiązek. Czegoś się tam w życiu dorobiłem, w znacznej mierze właśnie dzięki odwadze i decyzjom których inni się obawiali. Cieszę się że nie został wychowany na płaczliwą #!$%@?ę, dzięki temu nie muszę narzekać jak ty, że jestem biedny,
@Gustav88: Czyli co kapitulacja, od razu może oddajmy się pod ruskie zwierzchnictwo. Nie ma gwarancji że przeżyjesz, nawet jak wsiadasz za kółko auta. Na wojnie ginie czy odnosi poważne rany mniejszość, lecz zdarza sięteż tak że tracone są niemal całe stany osobowe poszczególnych oddziałów. Takie jest życie, że wiarze sie z ryzykiem i zawsze kończy się śmiercią. Brutalna prawda jest taka, że najmniejsze szanse na przeżycie będą mieli ludzie zupełnie bez
@Dusk_Forest77: No to ustalmy nową zasadę. Jak ktoś ma nieruchomość o wartości 500k ma obowiązek bronić kraju (kraj ci zbudował infrastukturę, ogarnął prawo, policje która pilnuje twojej posesji). Gdy masz nieruchomość powyzej 2MLN to szansa na wojsko się zwiększa.
Gdy nie masz nieruchomości tylko wynajmujesz to wtedy musisz służyć w wojsku tylko jeśli masz taką ochotę. Bez przymusu.
@random123xdxd: Jak bym nic nie miał gołodupcu postąpił bym tak samo. Widzisz tylko już ci fantazje w życiu zostały i wymyślanie różnych rzeczy w głowie, bo nie byłeś w stanie sie niczego dorobić xD
@Gustav88: Sram na Kaczyńskiego Z takiego samego powodu, jak to że płacę na Policję, a mimo tego będę bronił swojej rodziny jeśli ktoś by ją zaatakował i nie było by czasu na czekanie na radiowóz. Chyba