Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dobrze zamontowali mi ten odpływ? Z lewej strony jest 4 cm od ściany, a z prawej strony 6 cm od uskoku. No mi się wydaje, że powinno być symetrycznie. Kolejna rzecz, że od ściany z baterią do odpływu są 4 cm i chcą mi tam włożyć jakąś blachę. Spotkał się ktoś z takim rozwiązaniem? No ja wszędzie gdzie widzę, to jest odpływ otoczony płytkami z każdej strony. No a jak ja mam 4 cm, dojdzie 1 cm płytki, to zostanie szpara 3 cm i co ja mam z tym zrobić?

Na to ma przyjść rozsuwana kabina z #radaway 90x100cm, model furo kdd

#mieszkanie #remont #lazienka #radaway #prysznic #pytanie #remontujzwykopem
becvvv - Dobrze zamontowali mi ten odpływ? Z lewej strony jest 4 cm od ściany, a z pr...

źródło: comment_1670664732LGCf5P2xpSkFlgUFtO7uTn.jpg

Pobierz
  • 16
@becvvv uznali, że kabina leci od środka uskoku?

O żadnej blasze przy takich odpływach nie słyszałem (no poza tą od góry, która przykrywa odpływ).

U mnie płytki położyłem z każdej strony.
@becvvv: niedawno stałem przed faktem robienia łazienki więc jestem trochę na świeżo. rozwiązanie prysznica takie jak u Ciebie. odpływ symetrycznie pośrodku bo przecież kabina idzie po tym uskoku (strzelam, że tym co to montowali nie pasowało wyprowadzenie rury odpływowej i włożyli jak mogli nie trudząc się przedłużkami. chyba, że sam chciałeś żeby odpływ liniowy był bliżej jednej strony). od strony ściany z baterią w moim wypadku jest około 6cm - wypełnione
Hemo - @becvvv: niedawno stałem przed faktem robienia łazienki więc jestem trochę na ...

źródło: comment_1670667865y3e4VXXXR97Ndm2hY0X6Th.jpg

Pobierz
@becvvv: sitko nie jest najgorsze, choć jest dość małe. Myślałem, że będziesz miał bardziej płaskie a takie zapychaja sie od samego patrzenia. Przepustowość dośc niska, jedna z niższych. Syfon duży, to na plus, na minus że nie ma do niego dostępu. Czy potrzebny dostęp? Być może nie jeśli sitko będzie na stałe zamontowane.

co do roboty to nie wiem na co sie z nimi umawiales. Ze zrobia spadek w jedna strone