Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi nie działa streaming tvpsport mundialu? Jakimś super kibicem piłki nożnej nie jestem ale z ciekawości kilka meczy chciałem zobaczyć na żywo i.. żaden nie działał na streamingu tvpsport. Nie wydaje mi się ( no ale może coś pominąłem
), że to wina łącza.. mam 800mb//s i nie ma znaczenia czy podłączę się pod Wi-Fi czy kablem.. ni chuchu… mecz nie pójdzie na tvpsport. Koniec. Reklamę pan oglądanie i koniec.
Wszystkie inne netflixy, hbo i inne zapierniczają jakby wyprzedzały moje myśli (na fhd 1080 jak nie więcej).
Wyprzedzam pytania: TV nie mam bo i po co.

Pytam ze zwykłej ciekawości jak tam u Was ze streamingiem z TVP za 2mld rocznie ( za niedługo już prawie 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

#mecz #mundial #tvp #tvpsport
  • 4
@Lif2: U mnie bez problemu, czy przez kompa czy miboxa. Ze 2 razy sie zdarzylo, że po reklamach bylo odswiezanie i znowu reklama, ale 5 min i się samo naprawilo. Moze adblock ci cos blokuje? Albo spróbuj na innej przeglądarce?
Dzięki za odpowiedzi. Widzę ze to coś po mojej stronie w takim razie.

Może to faktycznie adblock? Spróbuje wyłączyć następnym razem.

@owens: żaden błąd nie wyskakuje. Zwykle ostatnia z reklam się zatrzymuje przy końcu (czasem wcześniej) i taki „zacięty” kadr trwa w nieskończoność. Na nim raz jest, a raz nie „kółko ładowania contentu”.
I tak.. niestety nadal mieszkam w Polsce ( ale nie w Sosnowcu).