Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Udawało mi się jakoś przebujać w #pracbaza bez skończonych studiów. Jak zaczynałem to jeszcze studiowałem, ale pod koniec studiów zawalilem bo głównie skupiałem się na pracy i problemach w życiu prywatnyn. Nikt mnie o papierek nie pytał, miałem awanse. Ale ostatnio trafiła mi się szefowa, która dopytuje czemu mam tylko 20 dni urlopu. Jakoś ją tam zbyłem. Może i móglbym się przyznać do braku studiów ale jakoś tak głupio, bo jak wcześniej pojawiał się taki temat to każdy zakładał że studia skonczylem, a ja nigdy nie negowałem. Przełożona pewnie będzie wracać do tematu bo co jakiś czas sprawdza wymiar urlopu swoich podwładnych, ile nam zostało dni itp. Ze skończonym tylko ogólniakiem muszę jeszcze pracować trzy lata żeby dobić do dwudziestu sześciu dni. Studiów nie zrobię w rok.
Wiem jestem debilem, ale zastanawiam się co mogę teraz zrobić żeby nie było przypału?
Czy ktoś wie czy planowana nowelizacja kodeksu pracy obejmuje zrównanie wymiaru urlopu niezależnie od stażu pracy czy nadal bedzie 20/26?

#kodekspracy #praca #prawo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63938d202665a775f25d2444
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lui754: W niektórych pracach są #!$%@? wymogi typu zatrudnienia na podstawie zadeklarowania podjęcia i ukończenia studiów w określonym terminie. Zwłaszcza gdy bierze się kogoś awansem na stanowisko z innym modelem wymagań

@AnonimoweMirkoWyznania: Podpisywałeś jakieś papiery które zobowiązują do zakończenia studiów w związku ze zmianą stanowiska?
  • Odpowiedz