Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Braand: to lahoz sędziował? Ja #!$%@?, ta siermięga nie powinna w okręgówce Bangladeszu gwizdać, a co dopiero w czymś poważniejszym. W Hiszpanii to każdy wie, co ta miernota potrafi odstawić.
@Minieri: Nie od dziś wiadomo, że Argentyna to banda buraków i chamów. Ta sytuacja tylko to potwierdziła. A Lahoz #!$%@?ł sprawe (jak zwykle zresztą) bo Paredes za tą akcję powinien od razu czerwo wyłapać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@utede: ten brak żółtej dla Messiego za tę ewidentną łapę, to aż wydarłem mordę na tego śmiecia xd Piłka jest piękna, ale psuje ja takie śmieciowe sędziowanie. I żeby nie było kibicowałem Argentynie, ale widać było stronniczość na jej stronę
@utede: Oraz czerwonej dla Holendra który kopnął Messiego bez piłki. Holendrzy cały czas prowokowali Argentyńczyków. Schemat rozdawania kartek był taki: faul na Holendrze - żółta kartka dla Argentyńczyka. Faul na Messim - żółta kartka dla Argentyńczyka.
@Pawelvk: Ten sam. Sędzia drukował dla Holandii, ale słabo mu to szło. Żeby zachować pozory obiektywności Argentyńczykom pozwalał na pewne rzeczy na które nie powinien, ale za to dawał im kartki z czapy.