Wpis z mikrobloga

Elo Wykowygrywy. Jak tak czytam, patrzę na hashtagi takie jak #biznes #praca #podatki, to nie mogę wyrobić z podziwu ile ludzie zarabiacie, po 20-30-40 a wcale nierzadko i więcej kafli. Możecie podzielić się tym, jak do tego doszliście i udzielić jakichś rad? Nie mówię o tym, żebyście zdradzili Wasz know-how na biznes, ale napiszcie może jakie czynniki u Was zadecydowały o sukcesie: jak ciężka praca, ile czasu dochodziliście do jakich kwot, jak ważną role odegrały znajomosci? Mam generalnie 23 lata, zarabiam kilka kafli i nie widzę żadnych perspektyw dla siebie i mnie to załamuje. Może jakoś pomożecie dobrą radą. Pozdro. #praca #biznes #przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
Mylisz pojęcia. Możesz podjechać pod modny klub w Warszawie w piątkowym wieczór i w środku co drugi będzie zostawiał napiwek wartości Twojej miesięcznej wypłaty. Czy tak się żyje w Polsce? Nie. Szukasz takich ludzi i ich znajdujesz, bo tacy istnieją. Inny temat to jaki procent stanowią społeczeństwa. Odpowiedź jest prosta. Mniej, niż 10. Rozkład zarobków w Polsce jest informacją powszechnie dostępną.
  • Odpowiedz
Wieś wlkp. Produkcja. Za 8h 4800 netto. Myślę ze większość z firmy tyle nie ma. Robię nadgodziny więc wypłata jest o wiele większa i realnie myślę ze to nie jest aż tak źle
  • Odpowiedz