Wpis z mikrobloga

@blyskotliwy: Nie znam się, ale mam wrażenie, że wolnością jest to, że jak chcę iść do wojska to idę do wojska, a jak nie chcę to nie idę
A nie muszę iść do wojska, bo o moje bezpieczeństwo dba zawodowa armia złożona z profesjonalistów, na których z chęcią płacę podatki, w dodaku podatki na tyle wysokie żeby nie musieć iść do wojska
  • Odpowiedz
@blyskotliwy uwielbiam jak są sprawy w których wychodzi ich prawdziwe oblicze, a lewaki i nacjololo mówią jednym głosem. Faszyzm i komunizm to dwie strony tej samej monety zwanej totalitaryzmem.
  • Odpowiedz
@blyskotliwy: #!$%@?ąc teraz od tematu, uważam za podludzi podludzi, którzy na argument np ten samochód jest czerwony odpowiadają "twoja stara jest czerwona" i postuja komiks gdzie gościowi wycina się mozg, wsadza gówno i gość mówi "ten samochód jest czerwony". To nie jest zabawne, trafne a na pewno nie jest argumentem. Dawniej konserwatyści mówili że nie każdy powinien chodzić do szkoły bo nauczy się czytać i uważa że jest mądry, a
  • Odpowiedz
Nie znam się, ale mam wrażenie, że wolnością jest to, że jak chcę iść do wojska to idę do wojska, a jak nie chcę to nie idę


@niochland: No dokładnie, i na tym samym jest budowane równouprawnienie kobiet, ze kobieta może zostać np. inżynierem, ale nie musi, nikt jej nie każe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@blyskotliwy: jak zwykle najgłośniej szczekają ludzie, których pobór nie dotyczy - w tym przypadku młodzieży wszechpolskiej, która jak wiadomo zrzesza ludzi z ciężkim upośledzeniem umysłowym.
  • Odpowiedz