Wpis z mikrobloga

Jakoś mam wrażenie że na szkolenia zostaną powołane osoby niewygodne PiSowi i będą ich co roku na 90dni brać xD
Bądź w trakcie wyborów głównie zachodnia polska w kamasze pójdzie, najwięksi jacyś prowokatorzy do strajków itp.
Ja bym tak zrobił xD

#wolski #ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
@KarolaG17: jakbym był Błaszczakiem to bym zawęził poszukiwania do ludzi mających ok 25-35 lat, mieszkańców miast 100k+, ludzi po studiach, z działalnością gospodarczą i głównie z zachodniej strony. Przecież jakbym powoływał ludzi ze wsi po podstawówkach to mogliby się #!$%@?ć i mógłbym wpłynąć niekorzystnie na wynik wyborów.
  • Odpowiedz
@KarolaG17 Bardzo możliwe że w przyszłym roku planują wziąć w kamasze osoby ważne dla funkcjonowania opozycyjnych partii, po to by w roku wyborczym wsadzać opozycji kije w szprychy i uniemożliwiać bądź utrudniać prowadzenie kampanii i przygotowania do wyborów
  • Odpowiedz
@KarolaG17: wyhamujcie z tymi teoriami spiskowymi, bo się poziom szurstwa niebezpiecznie zbliża do Kayne Westa i Alexa Jonesa.

Nad tą ustawą WSZYSCY GŁOSOWALI ZA. Wszyscy z wyjątkiem 5 posłów którzy się wstrzymali.

Nieważne kto wybory wygra, to narzędzie dla nich wszystkich. A ich samych to i tak nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: @Viscop: ludzie macie minimalne pojęcie o sprawie, czy tak sobie tylko snujecie wizje i ŁĄCZYCIE KROPKI w stylu publicystów z TV? Przecież w ustawie posłowie są wyłączeni z ćwiczeń, radni i wysocy urzędnicy też.

Oczywiście zaraz mi napiszecie, że "opozycja to nie tylko wyżej wymienieni", no ale to już by było zaklinanie rzeczywistości.
  • Odpowiedz