Wpis z mikrobloga

PiS zaczyna narrację, że Ci którzy wolą pracować i spędzać czas z rodziną zamiast na ćwiczeniach wojskowych przez 30 dni za darmo to Ruska agentura. Ci sami politycy podpisali dokumenty, mówiące że sami są z tych ćwiczeń wyłączeni jak i księża.

Tak więc Ty robaku na 30 - 90 dni bez pracy a Pan Polityk w telewizji, za Twoją kasę, powie Ci, że jak Ci się nie podoba to nie jesteś Polakiem. Ameby umysłowe temu przyklaskują.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 28
@LordSidious: to było do przewidzenia, że pisowcy będą przypinać łatkę ruskiej agentury, a pożyteczni idioci wyzywać od pokrak i cipek.
Wystarczyło zrobić to z głową, żeby ludzie sami się chcieli tego nauczyć. A nie dawać sobie w ustawie szerokie uprawnienia, m.in. znoszące limity jaki rezerwista w sumie może na takich ćwiczeniach w życiu spędzić - według starych przepisów w sumie 12 miesięcy po odbyciu ZSW i 15 miesięcy bez ZSW. Obecnie
taka opcja istnieje więc na co czekasz?


@korpoRator: podziel się źródłem, chętnie poczytam co się zmieniło i skoro nie potrzeba już zgody prezydenta złoże kolejny, ale nie chcę mi się skoro wiem że bredziesz i nic to znowu nie da
@LordSidious:

Ci którzy wolą pracować i spędzać czas z rodziną zamiast na ćwiczeniach wojskowych przez 30 dni za darmo to Ruska agentura


Fajnie sie to czyta w kontekście przyczyn wprowadzania niedziel handlowych. Niedziela to dzień święty i czas na kościół i rodziny a nie zakupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli stosując wybiórczość można uprościć że kościół to ruska agentura? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
taka opcja istnieje więc na co czekasz?


@korpoRator: podziel się źródłem, chętnie poczytam co się zmieniło i skoro nie potrzeba już zgody prezydenta złoże kolejny, ale nie chcę mi się skoro wiem że bredziesz i nic to znowu nie da

@Deska_o0: Decyzja prezydenta jest konieczna i konieczne jest posiadanie innego obywatelstwa albo promesy o jego przyznaniu. Złożyłeś wniosek o zrzeczenie się obywatelstwa i nie przeczytałeś, że trzeba mieć inne? xD
Decyzja prezydenta jest konieczna i konieczne jest posiadanie innego obywatelstwa albo promesy o jego przyznaniu. Złożyłeś wniosek o zrzeczenie się obywatelstwa i nie przeczytałeś, że trzeba mieć inne? xD

Oczywiście że przeczytałem i w chwili składania wniosku miałem podwójne

Podtrzymuję zdanie, że zrzeczenie jest dostępne dla chętnych. Aczkolwiek nie jest bezwarunkowe.


@korpoRator: nie, nie jest dostępne dla chętnych, będę próbował znowu równocześnie ubiegając się o kolejne ¯\_(ツ)_/¯