Wpis z mikrobloga

Bawią mnie obrońcy Nitro którzy twierdzą że On wcale nie musi już robić YT, że ma sklep i zarabia miliony XD Tylko zapomnieli wspomnieć że wszystkie jego firmy są budowane na jego wizerunku coś jak Ekipa i bez tego raczej 7more7 długo się nie utrzyma, po za tym jak ktoś całe życie miał wysoki standard życia to nie zmieni tego tak o z dnia na dzień raczej, do tego wysokie koszty utrzymania, leasingi, ubezpieczenie które po tylu kolizjach, młodym wieku i sportowych samochodach jest zapewne ogromne. Szybko się kasa skończy a potem będzie się bił w budce telefonicznej u Don Kasjo za grosze xD
#famemma #thenitrozyniak #youtube
  • 10
z tego raczej 7more7 długo się nie utrzyma, po za tym jak ktoś całe życie miał wysoki standard życia to nie zmieni tego tak o z dnia na dzień raczej, do tego wysokie koszty utrzymania, leasingi, ubezpieczenie które po tylu kolizjach, młodym wieku i sportowych samochodach jest zapewne ogromne. S


@Nehro: Takie jest myślenie biedoty że to co ma wystarczy mu do końca życia.
Żeby godnie żyć to taki majątek trzeba
@m4xejd: Tymbardziej jesli rozwalal hajs. Mam znajomego ktory jest tego dobrym przykladem. W momencie wybuchu epidemii covida, typ podpisal umowe z chinska fabryka maseczek. Sprowadzil kilkadziesiat mln maseczek, a Lidl z DE odkupil od niego te maseczki. Typ zarobil prawie 1 mln euro na tym. Zaczal rozwalac haj.. Nowe M4, Dubai, loty pierwsza klasa, ciuchy z Offwhite, LV etc. Typ po 2 latach wrocil do pracy na etacie i zamienil M4
@Nehro: A mnie bawią tacy co myślą, że spotkają się z nim w pracy na etacie :D lol jasne, na pewno będzie musiał obniżyć standard życia, ale YT i 7more7 to nie są jedyne źródła utrzymania więc i tak nie będzie za mocno narzekać
@Nehro: Mnie bawią tacy ludzie jak Ty. Jest masa przykładów w Polsce którzy zniknęli z internetu, a nigdy nie liznęli pracy. Nawet #!$%@? głupi Olejnik, wozi się S5, nic w internecie nie robi, czasem pojawia się na jakiś galach, a chodzi w ubrniach po ileś k zł. Kolejny przykład: Czux, cała Ekipa Pompa Team - Graczole, Ciastka, Naturale itp. chłopy kręcą na YT z filmów po 30k wyświetleń, już dawno o