Wpis z mikrobloga

@JoeGlodomor: Ale ja doskonale pamiętam Mireczku. Uważam, że twój pogląd w tej sprawie przysłoniła katastrofalna prezesura Kuleszy. Ja nie mówie, że kadencja Bońka była tragiczna, ale na sam koniec każdy miał dość. Nie wiem czy korzystasz z twittera, ale poczytaj komentarze od dziennikarzy sportowych pod jego postami, tutaj jeden z nich z.. dzisiaj
Eleganckikapelusz - @JoeGlodomor: Ale ja doskonale pamiętam Mireczku. Uważam, że twój...

źródło: comment_1670521809p91PLM7GcAfzkZFrgpggY5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: Miras cofnij się do pierwszego posta. Ja nie napisałem, że jego prezesura była fatalna tylko, że ludzie mieli go dość w drugiej kadencji. Mówili o tym głośno tacy dziennikarze jak Rokuszewski, a bardzo dużo ludzi to co mówił o Bońku popierało. Ludzie byli w drugiej kadencji zmęczeni Bońkiem, jego decyzjami które podejmował bez konsultacji z współpracownikami. Bońka boli to, że ludzie nie pamiętają dobrej pierwszej kadencji, a wypominają mu drugą
  • Odpowiedz
Miras jak nie rozumiesz to nie odpowiadaj już proszę, bo nie mam czasu się jak produkować


@Eleganckikapelusz: zajebisty sposób na wygranie dyskusji w swojej głowie - moja racja jest najmojsza, ale jak się z nią nie zgadzasz, to znaczy, że nie rozumiesz i nie ma sensu gadać, bo mi się nie chce xD
  • Odpowiedz
Jedynie za Bońka było w miarę normalnie.


@JoeGlodomor: Boniek był tylko lepszy w PR. Jakby zaszły jakieś rzeczywiste zmiany to byśmy nie mieli takich cyrków chwilę po jego odejściu. Zibi potrafił iść pieprzyć głupoty w jakimś cafe futbol, poudawać eksperta w tv, wrzucić coś głupiego na twittera i tyle. Struktury PZPN jakby były zabetonowane przed nim, tak i są po nim ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
a pamietasz prezesurę Laty? A Listkiewicza? O takich ludziach jak Dziurowicz to już nie ma co wspominać. Jedynie za Bońka było w miarę normalnie.


@JoeGlodomor: Boniek jako jedyny z towarzystwa nie był burackim Polaczkiem, tylko miał w miarę klasę i znajomości z FIFA.

Nadęty jak balon owszem ale bez buractwa
  • Odpowiedz
Boniek był tylko lepszy w PR


@Ogau: PR to jedna z ważniejszych rzeczy, o jaką powinien dbać prezes PZPN - od niej zależy zainteresowanie sponsorów i kibiców. Zrobił też fajną robotę z pucharem polski, który stał się wydarzeniem, a nie tylko zapchajdziurą. Zatrudnił też Nawałkę, z którym reprezentacja zagrała najlepszy turniej za mojego życia.
A z tego zdania

Jakby zaszły jakieś rzeczywiste zmiany to byśmy nie mieli takich cyrków chwilę po
  • Odpowiedz
wynika, że chciałbyś, żeby pozbył się starego betonu i zastąpił go nowym-niezmienialnym. No sorry, tak się nie da


@JoeGlodomor: nie, po prostu stwierdziłem, że niczego nie zmienił, bo PR się skończył i rzeczywista sytuacja wyszła na wierzch. Kulesza nie zdążyłby wszystkiego #!$%@?ć tak szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PR to jedna z ważniejszych rzeczy, o jaką powinien dbać prezes PZPN


@JoeGlodomor: pewnie. I to Zibi robił
  • Odpowiedz
@Ogau ja już nie mam siły do tego #!$%@? o PR Bońka. Skąd ty możesz wiedzieć jakie zmiany zaszły a jakie nie w PZPN? Jesteś pracownikiem któregoś związku wojewódzkiego, centrali, działaczem klubowym, trenerem, sędzią?
  • Odpowiedz
@Eleganckikapelusz: w sumie to nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie tak siedli na Bońku za czasów jego kadencji w PZPN, dlatego teraz uśmiecham się gdy widzę, że jego następca to kontynuacja tego, co było przed nim, czyli klika starych skorumpowanych dziadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: jakie argumenty byś nie przytaczał to i tak prezesura Bońka najlepiej wygląda z całej kliki PZPN włącznie z aktualnym prezesem
  • Odpowiedz
jakie argumenty byś nie przytaczał to i tak prezesura Bońka najlepiej wygląda z całej kliki PZPN włącznie z aktualnym prezesem


@starterX8: przecież nie twierdzę, że nie. Nauczcie się czytać ze zrozumieniem

Jesteś pracownikiem któregoś związku wojewódzkiego, centrali, działaczem klubowym, trenerem, sędzią?


@wiktorek_pl: tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz