Wpis z mikrobloga

Panowie mam do Was pytanie czy jest jakakolwiek możliwość wypisania się z rezerwy i oddać kartę mobilizacyjną ? Powiem szczerze że mam już dość tych ich ćwiczeń od 6 lat co roku dostaję powołania na 2tyg na poligon, ostatnio miałem 16-25 listopada a tu znowu informacja że w przyszłym roku następne. Mój pracodawca zaczyna krzywo patrzeć na kolejne moje nie obecności w pracy a nie chciałbym stracić roboty przez wymysły Błaszczaka i jego klakierów.
#rezerwa #wojsko #cwiczeniawojskowe #cwiczeniarezerwy #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 8
@BoniunioBDG: Właśnie to jest jakieś #!$%@?, myślałem że raz się pojedzie to będzie z bani, a tu wręcz przeciwnie, raz się odwołasz i dopiero wtedy masz z głowy, a jak się zgłosisz to już będą nękać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@beer_man: Były pisne odwołania , ja pisałem osobiście chyba z 3 razy oraz pracodawca także pisał 2 razy odwołanie ponieważ była lipa z ludzmi a że jestem na stanowisku kierownika zmiany to nie chcieli stracić jeszcze osoby prowdzącej zmiane i za każdym razem odwołanie odrzucone bo nie zaistniały przesłanki do zwolnienia.