Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najśmieszniejsze w tych dwóch bezbekach nitro i takefiut?
Ich główny kontent opierał się na wyzywaniu dzieci i kobiet, niejednokrotnie na ome cisnęli 8-latków od "grubasów", "świń" i obrażali im rodziców (co jest totalnie #!$%@?) przed całą masą swoich młodych widzów. Te dzieci zapewne później były piętnowane bo "HAHA NITRUŚ CIE ZWYZYWAŁ". Nie wiemy ile tragicznych historii się przez nich wydarzyło.

Kiedy znów oprawcy nie są przed swoim komputerkiem, tylko przyjdzie im się skonfliktować z kimś równym sobie to chowają głowę w piach.
Pragnę tutaj przytoczyć fragment, kiedy Don Kasjo obie te parówy wyjaśnił raptem w kilka sekund.
https://www.youtube.com/watch?v=CBoV6k0W-bU

Więc pytam, czemu jesteście tacy mocni tylko wtedy, gdy wyzywacie małe dzieci w internecie?

Obys **** stracił ten kanał i wszystkie przyszłe raz na zawsze, to twój koniec.

Takie moje małe przemyślenia odnośnie tych marginesów społecznych.
Pozdrawiam
ps. chcemy testy dna
#famemma #nitrozyniak
  • 10
@Sancte: > ps. chcemy testy dna
xD
A ile tragicznych historii wydarzyło się przez hejterów wykopków? Przez ostatnie dni na prawdę można tu było zobaczyć różne rzeczy, niekiedy dorównujące mlekołakowi :D
@Sancte To co napisałeś to jest klucz całej sprawy. Z jakiegoś powodu tejkfiut i mleko nie byli wrzucani do jednego worka z rafatusem, guralem i magicalem. Najgorsze, że gdy wykop zwrócił uwagę społeczności internetowej, że ci dwaj krzywdziciele powinni być rozliczeni ze swoich słów i zachowań to znaleźli się wybitni, którzy bronią te łajzy i próbują normalizować takie zachowanie. Śmieszy mnie pisanie, że trzeba mieć dystans do takiego humoru, bo przez jakie
@mexicofan: Dokładnie. Ja osobiście lubię cięty język i humor, ale zawsze jest granica smaku. Te dwa psy tę granicę przekroczyli kilka lat temu i tak jak reszta marginesu o których napisałeś, już wtedy powinni być #!$%@? z nimi do jednego wora.
Lepiej późno niż wcale mordko, z fartem.
@mexicofan: jedyna różnica że tamci nie byli powiązani towarzysko-biznesowo z całą branżą. Taki gimper gdyby tvn nie spowodował #!$%@? współprac byłby jescze gorszy niż on
@mexicofan: mlekozyniak takie ostre tematy innych my znanych osób obchodził może ze strachu trochę dookoła jak gimbus a gimper wprost jechał tego rocka robiąc content na stream, nagrywał piosenki. Nie miał żadnych hamulców. Zabawne ze teraz stara się o moralności gadać gdy #!$%@? kogoś osobiście by najgorzej bolało było najwyższą forma imponowania tym swoim hajsownikom
@mexicofan: Ja mówiłem już wcześniej, że rafatus a może i trochę magical byli mniej szkodliwi niż taki takefun i nitro a do tego rodzicom łatwiej było ogarnąć co oglądają ich dzieci. Najłatwiej będzie to rozbić na punkty.
-Taki rafatus czy magical raczej nie byli idolami czy wzorem do naśladowania. Rafatus za grosze upadlał się sczał pod siebie ciagle miał obity ryj No nie oszukujmy się jaki dzieciak zobaczy coś takiego i