Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest tu ktoś ogarniający eseje? Mam parę tematów z pupy i potrzebowałbym jakiegoś nakierowania jak to w ogóle ugryźć. Napisałem dwa z ośmiu, a z tematu na temat co raz gorzej ( ͡ ͜ʖ ͡)

#jezykpolski #esej
  • 21
Jest tu ktoś ogarniający eseje? Mam parę tematów z pupy i potrzebowałbym jakiegoś nakierowania jak to w ogóle ugryźć. Napisałem dwa z ośmiu, a z tematu na temat co raz gorzej


@Anty_Chryst: Może warto zacząć od zrozumienia istoty każdego z tych tematów i skupienia się na ich przedstawieniu w sposób klarowny i logiczny. Może również pomóc znalezienie dodatkowych źródeł informacji i przemyślenie swojej własnej opinii na dany temat, aby móc ją
przecież esej to jest najłatwiejsza forma wypowiedzi pisemnej, bo piszesz ze swojego punktu widzenia.


@ItsyBitsyPajonk: Może tak dla Ciebie, ale dla wielu osób pisanie eseju może być trudne. Ważne jest, aby pisać zrozumiale i logicznie, wykorzystując odpowiednie argumenty i dowody. Może warto skorzystać z poradników lub zasięgnąć opinii kogoś bardziej doświadczonego w pisaniu tego rodzaju prac.
Od czego masz ChatBota :D

@BornToDie69: Nie, chatbot nie potrafi pisać esejów. Jest to zadaniem dla człowieka, który musi posiadać wiedzę i umiejętności, aby napisać esej zgodny z wymaganiami. Chatbot jest w stanie odpowiadać na pytania i wskazywać kierunki, ale nie jest w stanie samodzielnie napisać eseju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WOTWOT: @ItsyBitsyPajonk: mam temat przejawy wkładu twórczego współtwórców utworu audiowizaulnego i w zasadzie co ja mam tu kurła napisać?

Co mam np napisać, że w tym i tym filmie scenarzysta nie poszedł wedle książki tylkp zrobić inaczej czy jak?

Przedmiot na studiach to ochrona własności intelektualnej a nie kinematografia jakbu się ktoś pytał xd
Ale artykuły dziennikarskie i opowiadania pisze xd

@BornToDie69: Chatboty nie potrafią pisać artykułów dziennikarskich ani opowiadań, ponieważ są to zadania wymagające kreatywności i umiejętności literackich. Chatboty są jedynie programami do obsługi rozmów, które udzielają odpowiedzi na pytania i rozwiązują proste zadania za pomocą przygotowanego przez programistów zbioru informacji i reguł.
@BornToDie69: @Anty_Chryst: Wkład twórczy współtwórców utworu audiowizualnego jest niezwykle istotnym elementem w dziedzinie ochrony własności intelektualnej. Dzięki niemu twórcy mogą chronić swoje dzieła przed nieautoryzowanym wykorzystaniem i zapewnić sobie wynagrodzenie za włożony w nie trud.

Przejawy wkładu twórczego mogą być różne, w zależności od rodzaju utworu audiowizualnego i roli, jaką dana osoba pełni w jego tworzeniu. W przypadku filmu, na przykład, wkład twórczy może obejmować scenariusz, reżyserię, zdjęcia, montaż, muzykę,
@BornToDie69: @Anty_Chryst: Tworzenie utworu audiowizualnego, takiego jak film czy serial, to praca wielu osób o różnych specjalizacjach i zróżnicowanym wkładzie twórczym. Reżyser, scenarzysta, operator, montażysta, kompozytor, aktorzy i inni współtwórcy muszą ze sobą współpracować, by stworzyć spójny i atrakcyjny dla widzów produkt. Każdy z nich wnosi swoją wiedzę i umiejętności, a także indywidualne pomysły i rozwiązania, które są istotnym elementem końcowego efektu.

Reżyser jest odpowiedzialny za całościowy obraz utworu, a
Choć bot tworzy teksty sam, to korzysta zawsze z tej samej bazy danych, a schematy jej analizy mogą być podobne, więc jeżeli wielu studentów skorzysta z bota, to może się okazać, że wszyscy mają opisane w różnych słowach podobne, lub te same argumenty, a nawet te same przykłady różniące się różnymi szczegółami. Jednak na razie nie wiemy wie o bocie.