Wpis z mikrobloga

@JC97: Tylko popatrz sobie na znaleziska z tamtego okresu, to nie było tak że pod postami o zamykaniu w więzieniu było 10 plusów i 1000 minusów tylko narracja była odwrotna. Jakbyś wtedy napisał że jakiekolwiek nakazy to ogarniczanie wolności człowieka to tak by Cię od szurów zwyzywano że nie miałbyś czasu czytać na bieżąco i nie miały by one po kilka plusów.
@harold97: No to jest wyrównane. Wtedy miałeś falę postów o szczepieniach, teraz masz falę przeciwników ćwiczeń. W obu przypadkach te grupy uważały, że mają coś ważnego do załatwienia i bardziej angażowały się w promowanie postów, które zgadzały się z ich poglądami. Hipokryci i debile zawsze się pojawiają, co widać choćby po wpisie OP-a.
@JC97: jak równoważyły jak nie było tyle samo postów podobnie lajkowanych za i przeciw szczepieniom tak teraz znajdź mi tak wysoko plusowane posty za i przeciw obowiązkowi
@harold97: Jedna strona była głośniejsza od drugiej. Teraz też tak jest. Ludzie, którzy byli przeciwko szczepionkom mieli bardziej #!$%@? niż ci za szczepionkami, a teraz ci przeciwko ćwiczeniom są głośniejsi niż ci za. Jak chcesz punktować hipokryzję to szukaj konkretnych ludzi. Znalezisko z głównej o Żukowskiej ma 680 wykopów, 20 zakopów, czyli raptem 700 osobom chciało się w tym temacie wyrazić opinię, a ile jest łącznie użytkowników na Wykopie? Milion? 500k?
@harold97: Właśnie odkryłeś, że najwięcej interakcji treści w necie dostają w pierwszych godzinach? Post o proteście niecałe 7k wykopów/zakopów. Szybko googlnąłem i myliłem się w sprawie liczby użytkowników, bo mówi się o 4 milionach, czyli zareagowało na to znalezisko jakieś 0,2% użytkowników.
@JC97: wystarczy, że przejrzysz ile jest w polsce ludzi zarabiajacych 100k miesięcznie z własnymi firmami po doktoratach i do tego na koniec z idealnymi żonami i dziećmi