Wpis z mikrobloga

Nie bójcie sie z góry jakiegoś forsownego wysiłku na ćwiczeniach, raczej małe sa szanse aby zmuszano facetów około 30, a tym bardziej starszych do jakichś biegów na kilometr, pompek czy innych czysto fizycznych ćwiczeń (a takie wpisy tu widuję).
Przecież to na bank oznacza sprzeciw bo to nie zasadnicza gdzie zamotani gówniarze byli urabiani i hodowani na uległych przez jakiś czas,a przełożeni mieli instrumenty dyscyplinujace.
Poza tym oni boją sie afery zęby im ktoś nie umarł, a zmuszenie do biegu kilkaset tysiecy osób w tym wielu zasiedzianych oznacza na bank co najmniej zawały. Nawet jak bedzie bieg w programie to pewnie bedzie to dla chetnych, bo niby co mogą zrobić jak powiecie, że nie dajecie rady? Nie maja mechanizmów z zasadniczej typu niepozwalanie na spanie, pobudki w nocy itp bo dorośli meżczyźni zabiliby ich śmiechem nawet gdyby próbowali.
Kadra bedzie unikałą sytuacji w których ktoś mógłby podważyć ich kompetencje lub przywództwo, wiec beda chuchać i dmuchąc żeby nikt nie pyskował.
Ba niekiedy na tych ćwiczeniach to kadra przymyka oko na wnoszenie alkoholu i rezerwa sobie pije po salach, bo widzą, że to i tak nie do opanowania.

Oczywiscie jest szereg innych niedogodności i ja tu nie chce aby mój wpis był zrozumiany jako negowanie ich. Po prostu widuję sporo wpisów o rzekomym miesiącu WF a wielu może mieć do tego jakieś szkolne urazy, a na moje oko to nierealne no chyba, że powołaja samych #!$%@?ów co się będa bali sprzeciwić. Ale moim zdaniem to taki dobór jest niezwykle mało prawdopodobny.

Jeżelli powołąja grupe samych po 20 roku życia to może inaczej to bedzie wygladało o ile to jakś lepsza jednsotka, ale jeżeli w grupie bedą szweje po 30 i pod 40 nie mówiąc o starszych to obstawiam laitowe sentymentalne spotkanie i piwkowane, a nie 30 dni WF.
Wysiłek może być typu poligonowego, może wykopać okop ( a i to nie wiem), obsługa sprzetu jeżeli jestęscie przydzieleni do takowego, postrzelacie sobie itp.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 3
@szurszur za ten płacz wykopkow i #!$%@? o umowie społecznej bo podatki płaco mam nadzieję że ich wezmą i ostro przejebią w błocie oraz zimnie plus rejony do sprzątania.