Wpis z mikrobloga

czy w Gucci Intense Oud były jakieś reformulacje?

robiłem zakupy wcześniej po trochę wyższych cenach i teraz na nocnej promocji też coś wyhaczyłem.

Na stanie mam:

Batch code 9126
Production date 2019-05-06

Batch code 1006
Production date 2021-01-06

Batch code 2185
Production date 2022-07-04

Im starszy tym lepszy? Jak ktoś zainteresowany flaszką, to mogę uśrednić i sprzedać jedną albo dwie za 235/szt + wysyłka. Wszystkie z outletu notino, rozpakowane z minimalnym ubytkiem.

#perfumy
  • 11
@zychu69: Dawno temu miałem odlewkę, która projektowała przez atomizer. Kupiłem flakon i nie było już tak fantastycznych parametrów. Niczego nie dam sobie uciąć, ale chyba w 2018 grzebano w zapachu.
poczytałem jeszcze trochę i ewentualne reformulacje mogły mieć we wcześniejszych latach (przed 2019), także @fryco może mieć rację.

Poszła już flaszka z 2019.
@AlbertoMohitas: nie no to sprawdziłem, w sensie moją półkową wersję z 2021 psiknąłem kilka razy, miałem też dekant ze świeżych wypustów i wypsikałem. 2019 zapodałem tylko psik testowy z rańca, ale ten zapach tak mi się podoba i jest tak charakterystyczny, że ciężko mi o obiektywną opinie. Gdyby coś grubego było na rzeczy, to bym wykrył, ale wolałem się dopytać na tagu, bo może ktoś ma inne spostrzeżenia.