Wpis z mikrobloga

#zalesie

Kupiłem sobie jakiś czas temu, polecany wszędzie, dekoder #canalplus żeby moc go wykorzystywać jako #androidtv. Dodatkowym bonusem było to, że miał wbudowany dekoder DVB-T HEVC więc mogłem na nim oglądać TV naziemną, co w sumie robiłem częściej niż korzystanie z innych aplikacji

Ostatnio widziałem na peperze, w wątku z przecena na dekoder, żeby uważać na najnowszy model bo został pozbawiony gniazda antenowego. Pomyślałem sobie - niefajnie, bo w ten sposób naciągają na dodatkowe pakiety, na szczęście mam jeszcze model z wejściem antenowym...

I co? I jajco, z wczorajsza aktualizacją tak po prostu znikła opcja oglądania naziemnej TV ( ͡° ʖ̯ ͡°) za to na maila zacząłem dostawać maile z promocją ja pakiety TV ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę bezczelne zagranie... Typowo żeby wyłudzić hajs. Usunięcie tej opcji w aktualizacji nie ma żadnego uzasadnienia ponad to, żeby wcisnąć ludziom pakiety telewizji. A może jutro usuną mi YouTube i Netflixa żebym przypadkiem tam nie oglądał. No przecież ludzie nie kupią kolejnego urządzenia jak już mają to, a idą święta i Kevin będzie to pasowałoby na czymś oglądnąć i też koncert kolęd braci Golec. Niefajnie, niefajnie. Ja na pewno żadnego pakietu nie kupię...

#oszukujo #telewizja #gownowpis
  • 13
@Norskee: no i napisze do nich w tej sprawie. Ciekawe jakie będą mieli wytłumaczenie.

@pawel_qweewq_1212: @kaluka106: ale ja nie po to kupuje coś w sklepie żeby później samoróbkę robić. Zreszta, szczerze mówiąc, nawet nie wiedziałem że tak się da i teraz jeszcze nie wiem jak. I nagle pewnie do grupy 95% (instytut danych z dupy) klientów, którzy nie wiedzą
@pawelas87: no to odwołuje gównoburzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pawel_qweewq_1212: Jeszcze jak byłem młodszy to mi się chciało bawić w takie rzeczy. Jak teraz pomyślę, że musiałbym poświęcić na to parę godzin to wolę mieć "zaśmiecone" urządzenie. A jeszcze jak pomyślę jak mogą wyglądać dalsze aktualizacje to mi się w ogóle odechciewa.