Wpis z mikrobloga

@norbert108: Ale Majka mimo, że jest kontrowersyjna, a jej poglądy są często absurdalne szczerze w nie wierzy, przynajmniej mam takie wrażenie. Ona nie jest fałszywa jak reszta lewicowców i dlatego ma problem z wybiciem się poza internet
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: moze zle się wyraziłem, nie śledziłem wcześniej jego osoby, i myślałem ze film trochę pod publiczkę i wykopowe wojny, żeby ławice kraba cisnęły bekę z zakopujących lestko(xd) itd. A tu zaskoczenie, on dalej wykazuje rigcz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reretos: Przede wszystkim walczy o faktyczną równość, a nie myśli tylko o sobie. Niejednokrotnie wstawia posty wspierające i popierające chłopów nt. depresji, samobójstw itd.
  • Odpowiedz
@Reretos:

Ona nie jest fałszywa jak reszta lewicowców i dlatego ma problem z wybiciem się poza internet


Czy mówisz o tej samej osobie która po jechaniu po Maliku poszła dla niego pracować w patomma?
Stasko pisze czasami z sensem, ale z hipokryzji i glupoty jej wybielić się nie da.
  • Odpowiedz
@Reretos: no ale przestaje się trzymać swoich poglądów się gdy ktoś jej zapłaci, bo ona krytykowała pato, wyzywanie i malika np za seksizm a jak jej zapłacił to nagle niechęć zmalała
  • Odpowiedz
okazała się chyba jedyną lewaczką, która rozumie czym jest równość.


@norbert108: akurat nie jedyna, po prostu lewica od biedronia jest tak skrajnie odklejona a życie mężczyzny dla nich jest mniej warte niż życie psa xD

@norbert108: mnie karoluk zaskoczył, nie sądziłem ze dam lajka kiedykolwiek pod jakimś jego postem na Twitterze xD


@tokatonton: to się nazywa wychodzenie z bańki informacyjnej. Koroluk nie pierwszy raz ciśnie po lewicy. Prawdopodobnie dałaś
  • Odpowiedz