Wpis z mikrobloga

Gdzieś tam mi się rzuciło, że zwracają koszty nawet tym na działalności gospodarczej a biorą do tego dochód z poprzedniego miesiąca, trzeba tylko napisać wniosek. Jak tak to wywalone, mogę sobie iść na ten 30 dniowy WF. Czasy fali minęły bezpowrotnie, niektórzy piszą o sebixach ale żadnych sebixów tam nie będzie, bo to nie jest zasadnicza służba wojskowa 20 latków z łapanki tylko różni ludzie w różnym wieku przez miesiąc. Co wy dzieciaki panikujecie xD to może być zajebista przygoda jak ktoś lubi trochę ruchu, będzie można poznać wiele ciekawych osób z całej polski, może i nawet podłapać kontaktów.

No, ale niektórzy nasłuchali się o kręceniu wora, fali i w ogóle o wojsku ludowym lat 70 i teraz obsrani. Zresztą jak patrzę na dzisiejszą młodzież to jest nieproporcjonalnie wiele osób nieprzystosowanych do życia w ogóle, to jest kurde dramat.

Mi kiedyś współlokator dał pewną radę, wtedy akurat chodziło o sprawy biznesowe ale to ogólnie w życiu się sprawdza. Jak nie możesz z kimś wygrać, to trzeba się do niego podłączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wyślą zapkę - spoko, pójdę, pobiegam, podrę mordę i pośpiewam przez miesiąc, postrzelam, może pomacham łopatą i tyle. A na końcu mi jeszcze za to zapłacą tak jakbym w robocie siedział. Spoko przerywnik.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 24
  • Odpowiedz
Robiąc mi dziurę w budżecie i narażając na zerwanie umowy przez zleceniodawcę. Czyli zniszczyć.


@thority: masz czas żeby sobie uzbierać górkę skoro już o tym wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W jaki sposób taplanie się w błocie z przygłupami wpisuje
  • Odpowiedz