Wpis z mikrobloga

Równość jest wtedy jak Grażyna idzie na emeryturę wcześniej od Janusza i jak Julka ma więcej punktów przy rekrutacji na darmowy kurs z urzędu pracy niż Areczek, bo urodziła się z cipą między nogami.
Równość jest też wtedy jak możesz być wysłany na ćwiczenia wojskowe tylko ze względu na posiadanie #!$%@? miedzy nogami.
W ogóle równość polega na tym, że baby mają lepiej. Czego nie rozumiecie intzele?
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #pieklokobiet #polska
#chlewobsranygownem
  • 15
beka że nie przeszkadza wam bycie niewolnikiem


@Wera94: Kontekst tego wpisu jest własnie odwrotny. Tylko pewnie interpretacje tekstu czytanego miałaś w szkole gdzie były gratisowe punkty przy rekrutacji
@Wera94: Jakie protesty? Myślisz, że gdyby rozpoczęła się pełnoskalowa wojna, to jakikolwiek kraj w Europie broniłby się sama armią zawodową + wojskami sprzymierzonymi?

Nie, i tak trzeba zmobilizować rezerwy, w tym cywilów. I tak będzie.

Już wuj z tymi ćwiczeniami - jeśli podczas ewentualnej wojny będą mobilizować, to należy zadbać, by mobilizowano wszystkich, a nie faworyzować jedna płeć kosztem drugiej.
beka że nie przeszkadza wam bycie niewolnikiem,


@Wera94: to na pewno im przeszkadza, ale beka, że pierwsze o czym myślą w sytuacji zagrożenia to "ale dlaczego baby nie idą? Je też trzeba wysłać!". Za dnia cuckoldy, w nocy zaś incele - zamiast skupić się na swoim problemie to narzekają że kto inny go nie ma.

I żeby nie było, oczywiście również szkaluję sytuacje, które wymienił OP czyli np. te punkty dodatkowe
beka że nie przeszkadza wam bycie niewolnikiem, tylko że inni mają lepiej (a właściwie to nie tak samo źle) xD nawet mi was nie żal, pewnie pierwszy się śmiałeś z Julek jak protestowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wera94: Ja protestowałem z kobietami, ale patrząc na reakcję kobiet na ten pobór, to chyba powoli staję się mizoginem...
beka że nie przeszkadza wam bycie niewolnikiem, tylko że inni mają lepiej (a właściwie to nie tak samo źle) xD nawet mi was nie żal, pewnie pierwszy się śmiałeś z Julek jak protestowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wera94: #!$%@?. Przede wszystkim za poborem są osoby którym on nie grozi, tak samo jak poparcia obniżenia podatków nie znajdziesz u rolników bo oni ich nie płacą. Żeby blokować takie
pewnie pierwszy się śmiałeś z Julek jak protestowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wera94: zamiast tak #!$%@?ć to lepiej rusz dupę i sprawdź swoją tezę niż rzucać z dupy przekonaniami bez sprawdzenia i udawania że się dowaliło super argumentem,

bo równie prawdopodobne że się śmiał jak i to że popierał, więc co jeśli wtedy popierał? wtedy ma rację i z nim się będziesz zgadać?