Wpis z mikrobloga

Ehhh znowu wycinaja mi drzewa.... w #krakow

Premetro odrzucone, więc linia tramwajowa Nowy Kleparz - Plac inwalidów przez zieleń nieunikniona, 300-400 starych drzew out

Już nawet nie marzę żeby przesadzili część starszych drzew, ale chociażby hortensje, lilaki, perukowce mogliby ocalić :( a pewnie jak zwykle koparki rozjadą...


Serzka - Ehhh znowu wycinaja mi drzewa.... w #krakow 

Premetro odrzucone, więc lin...

źródło: comment_167043233698sitHgic2cHdVrvCNvmS3.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Czytałem o tym.

Najgorsze jest to że eko-idioci, którzy nigdy nie posadzili nawet jednego drzewa płaczą najbardziej.

Ponadto proponują alternatywę w postaci zabrania pasa drogowego.
To jest niesamowite że można być tak bezdennie głupim..

Bardzo dobra inwestycja, tramwaj powinien biegnąc pasem zieleni przez całe aleje..

Bus pasy powinny zostać zlikwidowane..co skokowo skróci czas przejazdu,czyli korki, smog i hałas.

Te same eko-czubki nie rozumieją że utrudniając ruch samochodowy przyczyniają się do zanieczyszczenia hałasem,
  • Odpowiedz
@Big_Fomo

tez mnie wkurza powszechna wycinka drzew pod byle pretekstem :(


Skąd Ty się urwałeś? W Polsce drzew gwałtownie przybywa..I to od przynajmniej 20 lat..

Więc albo z tą "powszechną wycinką" trollujesz...albo jesteś ofiarą propagandy.

Ile drzew już zasadziłeś w życiu?
  • Odpowiedz
Cała akcja podszyta jest tym że komuś zależy żeby tam tramwaj nie powstał.. reszta zainteresowanych to jak zwykle "pożyteczni idioci".. którym się wydaje że robią coś dobrego...a tylko szkodzą.
  • Odpowiedz
@Big_Fomo

p.s zasadziłem ok 4-5 … wszystkie zostały „skoszone”


No właśnie. To jest Wasz problem właśnie.

Poza dobrymi chęciami trzeba mieć jeszcze zdrowy rozsądek.

Jak wszyscy wiemy "Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane"

Drzewa powinny być, są pożyteczne i potrzebne. Ale trzeba je zasadzić mądrze. Nie komuś pod oknami. Nie w pasie drogowym. Anię nie w zakolu Wisły... Istnieją specjaliści od architektury krajobrazu i oni powinni decydować gdzie można co sadzic.

Jak chcesz
  • Odpowiedz
@Big_Fomo jakbyś zasadził tak jak trzeba, tam gdzie trzeba.. czyli na swoim gruncie to nikt by Ci ich nie skosil.

Najlepiej być eko-swirem czyimś kosztem.

W bilansie ogólnym drzew w miastach przybywa i wciąż sadzone są nowe...a stare zagrażające bezpieczeństwu (np akacje) są bronione przez stukniętych..eko-oszolomow
  • Odpowiedz
@Serzka: ten tramwaj miałby być realizowany w latach ok 2035-2040, ale miasto zapomniało o tym informować. Wariant z wycięciem drzew i tramwajem pośrodku jest nierealny.
  • Odpowiedz