Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Naszła mnie taka refleksja.

Nie mogę się uważać za biedaka. Nie mogę o sobie powiedzieć, że jestem brzydki. Nie mogę powiedzieć, że nie potrafię otaczać się ludźmi. Do 22 roku nie sądziłem, że wejdę w związek bo uważałem, że czas na to jest koło 28 lat. W życiu doświadczyłem tylu rzeczy, że czasami myślę, że śmierć teraz czy później niewiele zmieni. W sensie, że przeżyłem wiele. Zwiedziłem trochę świata, spróbowałem większości narkotyków, mam wspaniałych przyjaciół. W każdym aspekcie życia doznałem satysfakcji. Poza bogactwem i szczęśliwymi rodzicami, ale mimo wszystko jestem zadowolony. Byłem na operach, teatrach, koncertach, wystawach, festynach, górach, sportach... wszędzie tam byłem.

Mój związek jednak się rozpadł. To był najgorszy czas w moim życiu. Około 1 roku depresji. Myśli samobójcze, brak radości, płacz, poczucie bezsensu życia. Próby znalezienia drugiej połówki, które wprowadzały w jeszcze większą depresję aż w końcu poznanie kobiety, której osobowość i wygląd są dla mnie abstrakcją.

I powiem Wam, że to co przeżywam z nią aktualnie to jest coś podobnego do MDMA. Sex, słuchanie muzyki, spędzanie czasu, rozmowy to daje mi tyle satysfakcji, że nic innego praktycznie nie potrafi się z tym równać. Nigdy nie byłem uznależniony od żadnej substancji, to raczej było kosztowanie, ale to co przeżywam mając "tę" kobietę u swojego boku nie równia się niczemu.

Nie rozumiem... boję się... bo to jest strasznie niebezpieczne. Będąc samemu w latach, kiedy już nie ma chodzenia do szkoły i widywania się 4 razy w tygodniu z przyjaciółmi to posiadanie kobiety, z którą można tak fajnie spędzać czas jest czymś bez czego nie potrafię żyć. Naprawdę chciałem się zabić, naprawdę płakałem, chodziłem do psychiatry. Czy naprawdę mimo posiadania rodziny i przyjaciół z którymi kontakt jest ograniczony to kobieta jest jedyną sposobnością na szczęście?

#depresja
#zwiazki
#rozstania

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63900ebe5adff1f3a51a774f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Wbrew temu co #!$%@?ą na wykopie to tak... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy zdrowy mężczyzna z czasem dąży do związku/założenia rodziny. Zobacz sam na świecie masz mnóstwo milionerów jak Lewandowski którzy dziennie mogą mieć młodą dziewczynę w łózku a mimo tego wybierają stabilizację. Dlaczego? Bo psychika tego potrzebuję. Hobby/sport/praca to wszystko jest zajebiste do pewnego momentu życia ale w pewnym momencie się kończy

Hobby - Z