Wpis z mikrobloga

HAHAHAHA O #!$%@?

biedactwo, wadę wzroku ma i odrywa się jej siatkówka, ale #!$%@? zwykłych chłopów do wojska już chętna wysłać HAHAHA dajcie idiotom się wypowiadać to sami sie niszczą

te lewaki, te #!$%@?, z partii LEWICA, a nie te w miarę normalne:
ja pewnie nie będę w ciąży bo mam #!$%@?, ale i tak nie popieram aborcji i powinien być jej zakaz. #!$%@? się.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazlewactwa
jedenastywrzesnia - HAHAHAHA O #!$%@? 

biedactwo, wadę wzroku ma i odrywa się jej ...

źródło: comment_1670425740UWIe35382kdcDLGi8bqNFE.jpg

Pobierz
  • 27
@jedenastywrzesnia: Spokojnie Ania, skoro tak ochoczo chcesz dysponować ciałem mężczyzn, to może trzeba w ramach rewanżu ustawowo zadysponować ciałem pani poseł i umożliwić jej uregulowanie stosunku do służby wojskowej obowiązkiem zajścia w ciążę pod kara więzienia?

Prawa człowieka? O, to interesujące.
@jedenastywrzesnia: ja bym mimo wszystko zaprosił panią na komisję, a w zasadzie od razu do jednostki na pobór. Kilka kwiatków z mojej fali, jak jeszcze się ZSW odbywało (tak, ci ludzie zostali wcieleni do wojska na 9 miesięcy):
- gościu po trepanacji czaszki, z ubytkiem kości - pierwszego dnia poszedł do lekarza, dostał zwolnienie z noszenia hełmu i, by-default, receptę na ketonal - ksywka "beret"
- gościu z silnymi objawami astmy
@jedenastywrzesnia: Ciekawe czy tak samo ją interesują problemy zdrowotne czy psychiczne mężczyzn powołanych do wojska jak kobiet? Jestem pewien, ze nie. Jak wybuchła wojna na Ukrainie, to jak myśli - mężczyzna mógł przejść spokojnie przez granice informując, że mu się siatkóweczka w oczku popsuła czy nie? Jak zawsze pierwsza do wysyłania innych jest niemota, która sama jest chorutka, słabiutka i się "nie nadaje", ale inni maja iść. xD