Wpis z mikrobloga

Chyba znalazłem wreszcie sensowne mieszkanie dla rodziców. Jak negocjowaliście cenę, Mireczki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja po prostu wymieniałem to, co było moim zdaniem wadą i wskazywałem, że mieszkania na innej ścianie budynku (w tej samej cenie z metra) są ich pozbawione (np. okno na tory kolejowe), ergo powinny być tańsze, ale dostawalem max 3-5% rabatu, a to mnie nie satysfakcjonowało. Dajcie rady.

Pasti pisał, że BAŃKA PYNKŁA MIESZKANIA ROZDAJO ale niestety nic mi z tego nie wychodzi w praktyce, żaden z dewów mi -100k do ceny nie zaoferował. Nawet z miejsca postojowego za obowiązkowe 40k nie chcą zejść. Takie wyglądają mądrości pastiego w praktyce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rynek pierwotny w Warszawie.

@pastaowujkufoliarzu daj rady jak gadać z tymi wyrwigroszami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
  • 21
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: robyg jest bardzo otwarty na negocjacje, moi znajomi wynegocjowali u nich jakąś kwotę naprawdę niezłą (chyba ze 30 k) jeszcze w szczycie prosperity, ze dwa lata temu. Poprosili o tą dużą kwotę rabatu na początku i tak przez kilka maili im schodził deweloper o parę k. Przed ostatnim zejściem z ceny biuro sprzedaży pisało, że tyle nie mogą dać bez konsultacji z górą - a znajomi nieugięci poprosili o konsultacje
  • Odpowiedz