Wpis z mikrobloga

Siemka. Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem MTB. Dopiero zaczynam tą przygodę i chciałbym kupić sobie sprzęt na start. Kask, buty, pedały, bidon + koszyk itp. No wiecie pierdy za połowę ceny roweru. Nie chodzi mi o sam sprzęt, bo raczej już mam wszystko upatrzone, ale mam pytanko czy zdarzają się jakieś promki na święta albo zimą? Czy też zaczekać na początek wiosny bo zdarzy się wyprzedaż starej kolekcji? Na nowościach mi nie zależy i tak jak pisałem na początku dopiero zaczynam i raczej będą to budżetowe rzeczy żeby sprawdzić czy mnie to wkręci bardziej (ʘʘ)

#mtb #rower #scott
  • 10
  • Odpowiedz
@kakaowy_Johny_88: raczej zależy od przedmiotu, promocje się zdarzają.
I na przyszłość, bo zaczynając się dużo trzeba na eksperymentować. Jak coś Cię irytuje, coś nie działa poprawnie, to nie znaczy, że wszystko z tej serii jest takie - czasami cena robi ogromną różnicę.

No wiecie pierdy za połowę ceny roweru

na początku brakuje dosłownie wszystkiego. Pierwszy raz jak zgubiłem bidon, byłem zdrowo wkurzony. Po kilku latach, wywalam je bez mrugnięcia okiem. A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kakaowy_Johny_88: najlepsze promki to na Black Friday. Może jeszcze coś będzie, bo wychodzi kolekcja na nowy sezon, więc szukałabym w sekcji outlet.

Kaski POC dość często są na Zalando Lounge. No i na MTB też jakieś ciuchy łatwiej znaleźć.

Do tego szukaj w sklepach:
Bikester
Bike discount
Bike components
Rowertour
Centrum rowerowe
Canyon
Rose bikes

Jest też sporo polskich mało znanych sklepów gdzie trafiają się promki na pojedyncze rzeczy

Czegoś konkretnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kakaowy_Johny_88 ja bym uważał na używane kaski z OLX. Pytaj o dowód zakupu. Na aliexpress jest niestety sporo podróbek.

Na stronie Specialized są tanie kaski z mipsem. Szukaj też na pepper, czasem wrzucają dobre promki na kaski.

Koszyki z Elite były gdzieś na promce, możliwe że na Bikester. Nie pamiętam dokładnie. Widziałem za ok 45 zł.
  • Odpowiedz
Rowerowy.com warto tez sprawdzać, czasem coś w dobrej cenie wpadnie z outletu lub po prostu na wyprzedaży. Plus od jakiejś tam kwoty stały rabat klienta się robi, ja od lat korzystam i sobie chwale. Czasem trafiłem coś taniej na Allegro ale za to rowerowy ma mega w porządku obsługę. Moja przygoda rowerowa trwa już minimum z 10 lat
  • Odpowiedz