Wpis z mikrobloga

@Turkotka: a to nie jest tak, że tylko ruskie onuce tak myślą? Do niedawna można było dostać onucą za samo to, że się było przeciwko wojnie i angażowaniu się w nią - a teraz jak coś faktycznie przydatnego można zrobić przeszkalając się wojskowo i w razie czego będąc w rezerwie żeby bronić ojczyznę, to unikanie to cnota a nie onuca. Ciekawe zjawisko.
  • Odpowiedz
  • 404
@ArpeggiaVibration:

,,przydatnego można zrobić”

A kiedy państwo zrobi coś przydatnego dla mnie? Muszę się leczyć prywatnie bo moja przypadłość nie jest refundowana.
Jak złożyłem papiery na rentę od 3 różnych lekarzy to w komisji nie było żadnego z specjalizacją od moich chorób a nie szkodziło im stwierdzić że jestem w 100% zdatny do pracy. Jedyne co w chlewie działa to skarbówka bo się dopatrzyli że w jednym roku pracowałem w
  • Odpowiedz
@Turkotka: teraz się dopominasz żeby dla Ciebie ktoś coś zrobił a jak wywalane są pierdyliardy zł za okno i transferowane na Ukrainę, zaś sami Polacy są obywatelami 3ciej kategorii od dawna i ktoś o tym mówi, to się go wyzywa od ruskich onuc. Akcja Stop Ukrainizacji Polski która to pokazuje jest głównym przykładem jak kopie się w dupę Polaków.

Natomiast tutaj masz bronić ojczyzny a nie państwa a bronicie państwa
  • Odpowiedz
teraz jak coś faktycznie przydatnego można zrobić przeszkalając się wojskowo


@ArpeggiaVibration: tak serio w to wierzysz, czy to zawoalowane szyderstwo? Idea ze 30 dni ćwiczeń jest jakkolwiek przydatne to przecież kompletny absurd. Jeszcze do tego tracisz ogromne pieniądze, z których zamiast być okradziony mógłbyś wpłacić na ukraińską armię czyniąc nieskończenie więcej dobra niż tymi żałosnymi ćwiczeniami
  • Odpowiedz
@Wap30: nie chodzi o to czy w to wierze czy nie - natomiast idea wszystkiego co robi obecne państwo jest miliard razy głupsza niż przeszkolenie wojskowe nawet w najmniejszym wymiarze i chodzi tylko o postawę kompletnego antyPolaka i właśnie jawnej ruskiej onucy i o nic więcej.
  • Odpowiedz
  • 19
@ArpeggiaVibration: Ja nic się nie będę dopominał tylko niech państwo przestaje mi kraść 45% pensji w daninach podatkach składkach vatach sratach akcyzach.
A co do reszty to mam wywalone, ludzie są podzieleni w różnych kwestiach od setek lat. Ja się na ten świat nie prosiłem i mój mózg z autyzmem nie może pojąć jak ludzie mogą robić dzieci jak na tym świecie co chwilę są jakieś kryzysy, wojny itd itd
  • Odpowiedz
@Turkotka: Nie przestanie a nawet dołoży. Kolega wyżej dopomina się żeby jeszcze więcej na Ukrainę walić kasy bo Was stać - więc jak wg niego udźwigniesz bez problemu to znaczy że udźwigniesz i masz się przestać mazać. To że Polska gówno z tego będzie miała nikogo nie obchodzi - więc powodzenia. Już teraz na same odsetki obsługi długu będziesz musiał płacić pod 5 tys zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
natomiast idea wszystkiego co robi obecne państwo jest miliard razy głupsza niż przeszkolenie wojskowe


@ArpeggiaVibration: chcesz wyjaśnić czemu, czy to tak zostawiasz? Nie sądzę, żeby okradanie własnych obywateli w celu czysto symbolicznego przeszkolenia przygotowującego do walki z konwencjonalnym zagrożeniem które właśnie przestało istnieć była specjalnie mądra czy produktywna, ale może nas omija coś absolutnie gigantycznego czego nie chcesz wyjaśnić
  • Odpowiedz
Natomiast tutaj masz bronić ojczyzny a nie państwa a bronicie państwa jak debile a ojczyzny nie chcecie.

@ArpeggiaVibration: Weź mi wytłumacz co masz na myśli, bo coś czuję że bardzo głębokie to będzie. Jak się broni ojczyzny nie broniąc państwa? Można bronić jednego i drugiego na raz? Można osobno? Tyle pytań...

teraz się dopominasz żeby dla Ciebie ktoś coś zrobił a jak wywalane są pierdyliardy zł za okno i transferowane na Ukrainę

@ArpeggiaVibration: znaczy się okradli go i przekazali komuś innemu, i to jest powód do #!$%@? się
  • Odpowiedz
@podjad3k: Jak mówił klasyk, nie będę zastępował państwkich nauczycieli. Ojczyzna czy kraj to jest coś więcej niż państwo które tu i teraz jest okupowane przez jakichś złodzieli i przestępców. Co więcej obrona ojczyzny to również przeszkolenie się i zrobienie porządku z tymi złodziejami i przestępcami a nie tylko siedzenie jak ty i płakanie jak dzidzia.
  • Odpowiedz
Ja byłem w wojsku

@ArpeggiaVibration: było kręcenie wora? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i nie raz byłem na tych mitycznych ćwiczeniach o które ty sie srasz. Więc najpierw da coś z siebie mazgaju a potem pouczaj.

@ArpeggiaVibration: Daje z siebie więcej miesięcznie w podatkach niż ty zarobisz rocznie biedaku xD
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: ja nie chwytam innych mężczyzn za genitalia, podkreślam mężczyzn - przecież we wojsku byli xD

Co tam się jeszcze nauczyłeś? Czyścić kible? Zapach lasu na korytarzu? Pogrzeb peta? Obierać ziemniaki? Ścielić łóżko? Jeszcze jakieś męskie niemazgajowate umiejętności nabyłeś czy wszystko wymieniłem? x---D
  • Odpowiedz
@podjad3k Mógłbym ci napisać co robiłem faktycznie w wojsku ale by cię to przerosło :) więc wolę żebyś zachował obraz męskich genitaliów w swojej głowie, jako że takie otoczenie to twoje naturalne bezpieczne środowisko i strefa komfortu. :)

Jedyne co to jak zobaczysz żołnierza na ulicy to się mu nie wypinaj. Nie będzie to dla niego komplement.
  • Odpowiedz