Wpis z mikrobloga

@Turkotka: a to nie jest tak, że tylko ruskie onuce tak myślą? Do niedawna można było dostać onucą za samo to, że się było przeciwko wojnie i angażowaniu się w nią - a teraz jak coś faktycznie przydatnego można zrobić przeszkalając się wojskowo i w razie czego będąc w rezerwie żeby bronić ojczyznę, to unikanie to cnota a nie onuca. Ciekawe zjawisko.
@ArpeggiaVibration:

,,przydatnego można zrobić”

A kiedy państwo zrobi coś przydatnego dla mnie? Muszę się leczyć prywatnie bo moja przypadłość nie jest refundowana.
Jak złożyłem papiery na rentę od 3 różnych lekarzy to w komisji nie było żadnego z specjalizacją od moich chorób a nie szkodziło im stwierdzić że jestem w 100% zdatny do pracy. Jedyne co w chlewie działa to skarbówka bo się dopatrzyli że w jednym roku pracowałem w Polsce
@Turkotka: teraz się dopominasz żeby dla Ciebie ktoś coś zrobił a jak wywalane są pierdyliardy zł za okno i transferowane na Ukrainę, zaś sami Polacy są obywatelami 3ciej kategorii od dawna i ktoś o tym mówi, to się go wyzywa od ruskich onuc. Akcja Stop Ukrainizacji Polski która to pokazuje jest głównym przykładem jak kopie się w dupę Polaków.

Natomiast tutaj masz bronić ojczyzny a nie państwa a bronicie państwa jak
teraz jak coś faktycznie przydatnego można zrobić przeszkalając się wojskowo


@ArpeggiaVibration: tak serio w to wierzysz, czy to zawoalowane szyderstwo? Idea ze 30 dni ćwiczeń jest jakkolwiek przydatne to przecież kompletny absurd. Jeszcze do tego tracisz ogromne pieniądze, z których zamiast być okradziony mógłbyś wpłacić na ukraińską armię czyniąc nieskończenie więcej dobra niż tymi żałosnymi ćwiczeniami
@Wap30: nie chodzi o to czy w to wierze czy nie - natomiast idea wszystkiego co robi obecne państwo jest miliard razy głupsza niż przeszkolenie wojskowe nawet w najmniejszym wymiarze i chodzi tylko o postawę kompletnego antyPolaka i właśnie jawnej ruskiej onucy i o nic więcej.
@ArpeggiaVibration: Ja nic się nie będę dopominał tylko niech państwo przestaje mi kraść 45% pensji w daninach podatkach składkach vatach sratach akcyzach.
A co do reszty to mam wywalone, ludzie są podzieleni w różnych kwestiach od setek lat. Ja się na ten świat nie prosiłem i mój mózg z autyzmem nie może pojąć jak ludzie mogą robić dzieci jak na tym świecie co chwilę są jakieś kryzysy, wojny itd itd
@Turkotka: Nie przestanie a nawet dołoży. Kolega wyżej dopomina się żeby jeszcze więcej na Ukrainę walić kasy bo Was stać - więc jak wg niego udźwigniesz bez problemu to znaczy że udźwigniesz i masz się przestać mazać. To że Polska gówno z tego będzie miała nikogo nie obchodzi - więc powodzenia. Już teraz na same odsetki obsługi długu będziesz musiał płacić pod 5 tys zł miesięcznie.
natomiast idea wszystkiego co robi obecne państwo jest miliard razy głupsza niż przeszkolenie wojskowe


@ArpeggiaVibration: chcesz wyjaśnić czemu, czy to tak zostawiasz? Nie sądzę, żeby okradanie własnych obywateli w celu czysto symbolicznego przeszkolenia przygotowującego do walki z konwencjonalnym zagrożeniem które właśnie przestało istnieć była specjalnie mądra czy produktywna, ale może nas omija coś absolutnie gigantycznego czego nie chcesz wyjaśnić
Natomiast tutaj masz bronić ojczyzny a nie państwa a bronicie państwa jak debile a ojczyzny nie chcecie.

@ArpeggiaVibration: Weź mi wytłumacz co masz na myśli, bo coś czuję że bardzo głębokie to będzie. Jak się broni ojczyzny nie broniąc państwa? Można bronić jednego i drugiego na raz? Można osobno? Tyle pytań...

teraz się dopominasz żeby dla Ciebie ktoś coś zrobił a jak wywalane są pierdyliardy zł za okno i transferowane na
@podjad3k: Jak mówił klasyk, nie będę zastępował państwkich nauczycieli. Ojczyzna czy kraj to jest coś więcej niż państwo które tu i teraz jest okupowane przez jakichś złodzieli i przestępców. Co więcej obrona ojczyzny to również przeszkolenie się i zrobienie porządku z tymi złodziejami i przestępcami a nie tylko siedzenie jak ty i płakanie jak dzidzia.
@podjad3k Mógłbym ci napisać co robiłem faktycznie w wojsku ale by cię to przerosło :) więc wolę żebyś zachował obraz męskich genitaliów w swojej głowie, jako że takie otoczenie to twoje naturalne bezpieczne środowisko i strefa komfortu. :)

Jedyne co to jak zobaczysz żołnierza na ulicy to się mu nie wypinaj. Nie będzie to dla niego komplement.