Wpis z mikrobloga

czy komuś finalnie serwis Sony naprawił piszczące cewki w ps5? wczoraj moja konsola wróciła z ponad 2 tygodniowej wycieczki z Francji, natomiast jedyną rzeczą jaką otrzymałam jest świstek z podsumowaniem że konsola została "naprawiona". oczywiście nie zostało zrobione nic oprócz wgrania nowego softu. konsola jak brzęczała tak dalej brzęczy. może ktoś mi podpowie co mogłabym jeszcze zrobić w tej sytuacji? konsola ma pół roku, zakupiona w maju '22, ten wkurzający dźwięk był słyszalny od pierwszego uruchomienia już przy Astro Playroom #ps5 #playstation #playstation5 #sony
  • 12
@secretxx: Chyba zostaje Ci grać na słuchawkach lub się do tego przyzwyczaić.Sony brzęczących cewek nie uznaje jako awarie bo nie ma to wpływu na prace konsoli.Gdyby to była konsola kupiona na dniach mogłabyś zwrócić i liczyć że kolejny egzemplarz będzie cichy,ale tutaj na tagu temat był już przerabiany wiele razy i niektórzy zwracali po parę razy konsole i dostawali głośniejsze egzemplarze. Generalnie trzeba się z tym liczyć że jak masz farta
@Setivar: tak myślałam że szajsiwo. no trudno chyba trzeba zacząc grać i mieć nadzieje że samo przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) konsola ma nabite może niespełna ~70h godzin w te pół roku więc może się jeszcze wyrobią. wiem że temat wałkowany nie raz ale widziałam wątki gdzie jednak wymieniali na serwisie te egzemplarze na nowe. ja takiego farta jednak nie mam¯\_(ツ)_/¯
@utede: nie mam, szczerze mówiąc nie chce mi się z tym aż tak bawić. pełno jest filmów na yt jak to brzmi. wiem że są osoby którym to kompletnie nie przeszkadza, nie mają po prostu wyczulonego słuchu na takie rzeczy, albo mają wywalone. ja mam ustawionego xsx pod tv obok ps5 i porównuje te dwie konsole do siebie względem tych dzwięków. xbox jest bezgłośny. ps5 to jakaś porażka. jak gram w
@secretxx: ja osobiście miałem 3 różne ps5,pierwsza rewizja konsola cichutka,potem B Chasis to miałem piszczące cewki a najnowsza rewizja cfi 1216a cewki nie piszczą ale trafił mi się wiatrak Nidec
@secretxx: po prostu graj, przyzwyczaisz sie. U mnie cewki brzecza w zaleznosci od gry, jak jest jakas nowsza to bardziej, jak jakas starsza to w ogole. Gram bez sluchawek i jest okej, chyba ze siedzisz bezposrednio obok konsoli xD
Ale zgaduje, ze wiekszosc osob gra #!$%@? na jakiejs sofie czy lozku jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zmieniło się coś na lepsze z czasem?


@secretxx: Chyba nie.. Bywało tak, że łudziłem się, że jest lepiej, ale tak na prawdę to chyba tak jak to już tutaj niektórzy pisali "przyzwyczaiłem się". Dodatkowo gram głównie na słuchawkach.