Wpis z mikrobloga

Miała być dwa dni w lecznicy i jazda więc trochę nie wierzę, że to piszę ale może kogoś zmęczona życiem staruszka chwyci za serce.

Czarna - tu zrzutka ma 7-10 lat i brak co najmniej połowy uzębienia. Poza tym wydaje się być w spoko kondycji, nic szczególnego zdrowotnie jej nie dolega.

Jest przestraszona ale dosyć łagodna, daje się głaskać i mruczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jutro ma wyjść z lecznicy ale ten śnieg, w nocy zapowiadany mróz… No szkoda babuni ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na bezpieczny dom czeka w Zwoleniu, Mazowieckie ale transport możemy dogadać

Chłopaki Kropek&Krawat jadą jednak razem do tymczasu, na pokrycie kosztów ich kastracji i profilaktyki nie mamy nawet złotówki.

Dionizy jest najlepszym kitku ever, kocham gościa i jak siadam do pisania ogłoszenia o nim to nie wiem od czego zacząć. Bardzo chciałabym żeby został ale on potrzebuje domu który ma więcej czasu niż ja. Póki co uruchamiamy pocztę pantoflową w jego sprawie no i czekamy na odpowiedź w sprawie finansowania rezonansu.

Cola bardzo źle znosi jego obecność, wycofała się strasznie, praktycznie nie wychodzi ze „swojego” pokoju, chowa się po szafach i widać ze sytuacja ją stresuje.

No i dzisiaj przyjeżdża Imbir, zobaczymy o co z tym chłopakiem chodzi

#pieszkotem #kitku

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

Pobierz c.....i - Miała być dwa dni w lecznicy i jazda więc trochę nie wierzę, że to piszę al...
źródło: comment_1670399642dllsazQXqZ0avkeHyH86ag.jpg
  • 20