Wpis z mikrobloga

#greenout #hempshot #cbd Moja recenzja po prawie roku regularnego spożywania hemp shotów i greenoutów:

- Pierwszy raz wypiłem hemp shot prawie rok temu. Wypiłem na raz 50 ml i miałem najgorszego bad tripa w życiu, ale nie zrezygnowałem, bo wiedziałem, że to tylko kwestia dobrania odpowiedniej dawki. Od tego czasu piłem zwykle 20 ml hemp shota i max 10 ml greenouta. Piłem je bardzo regularnie, bo mam taką pracę, że mogę sobie na to pozwolić pomimo żony i dwójki dzieci :) Przez długi czas to była dla mnie uzywka idealna. Mogłem sobie wypić małą ilość, jak jechalem na wycieczkę z żoną i dziećmi (sporo podróżujemy) i mialem świetny humor. Z czasem pojawiały się jednak efekty uboczne, więc zaczalem obniżać dawki i teraz pije max 5 ml greenouta strong lub 10 ml hemp shota. Pomimo dość dużej tolerancji nawet takie dawki nadal odczuwam. Poniżej opisze długotrwałe efekty picia tych specyfików:

Plusy:
-Znacznie zwiększyło mi się libido i uprawiam sex znacznie częściej. Przy marihuanie było u mnie odwrotnie, bo częste palenie obniżało moje zdolności seksualne. Moje życie seksualne znacznie się polepszyło i nigdy nie było lepiej, choć jestem z żoną już 12 lat
- Przestałem pić wódkę, co jest dla mnie ważne, bo mogę być genetycznie skłonny do alkoholizmu

Minusy:
- Stałe przyjmowanie tych specyfików sprawiło, że zrobilem się trochę bardziej nerwowy i agresywny. Pojawia się u mnie czasami obojętność, co zwykle jest znakiem, by odstawić to na kilka dni. 3 razy mialem napad drgawek pomimo wypicia małej dawki. Przez krótki okres mialem kłopoty z żołądkiem, ale zmniejszenie dawki pozwoliło to zniwelować.

Podsumowanie:

Zamierzam nadal spożywać greenouty i hemp shoty, bo są łatwo dostępne i mniej szkodliwe dla mojego organizmu niż wódka i marihuana. Robię sobie już jednak przerwy, bo tak jak kiedyś piłem to dzień s dzień, tak teraz, gdy wypije nawet małe dawki 3 dni pod rząd to drugiego dnia nie czuje się za dobrze, a trzeciego fatalnie
  • 16
a ogólnie nie cykacie się kupować takie rzeczy z szopipipiripipi? czy tam sprzedaje jakiś godny zaufania sklep? Pytam, bo jak tak patrzę na postępy w sprawie mojego zwrotu i zgłoszenia chińczyka-oszusta, który celowo wprowadza kupujących w błąd i wysyła kompletne śmieci to śmiem wątpić, że ktokolwiek z zarządu w ogóle pilnuje tego #!$%@?