Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurde mirki, mam zagwostkę.
Ostatnio idąc do znajomego, postanowiłem zapodać tylko 3 psiki na szyję Rasasi La Yuqawam. Od razu po aplikacji poczułem, że zapach jest bardzo intensywny (co oczywiście było na plus). Znajomy od razu na wejściu go zauważył, a ja sam go mocno czułem przez najbliższe 5/6h.
Dzisiaj postanowiłem się nim spryskać do kołchozu. Poszło 6 psików w okolice szyi, ale że jakoś miernie go było czuć, to zapodałem dodatkowo dwa psiki na kołnierzyk.
Zapach czułem może przez następne 3 lub 4h i to bardzo słabo. Teraz powąchałem kołnierzyk i nie czuć tam dosłownie nic, co mnie bardzo zdziwiło, bo nawet cytrusiaki na ubraniach wytrzymują min cały dzień.
Zapraszam do dyskusji.
#perfumy
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zGdyniMlodyG: ale ja dzisiaj od razu po aplikacji tych 6 psików zauważyłem, że jest jakiś słaby i wtedy dowaliłem dwa psiki na koszulę. Spróbuję ją jutro jeszcze raz powąchać, może faktycznie już dziś nie wyczuwam tego smroda
@Red_Ducc: nie psikaj na szyję jak nie chcesz szybko się do zapachu przyzwyczaić tylko na łopatki, włosy

Ja miałem dosłownie tak samo ale z Gisada Ambasador i byłem zły czemu go nie czuje po 30 minutach, po 1 dniu węch mi wrócił i znowu go zacząłem czuć na kurtce którą miałem na sobie tego dnia i koszuli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@YouCanCallMeBillieGates: no tak, ale tak jak napisałem, innego razu czułem go bardzo mocno przez kilka godzin. Bois du Portugal też miałem na miesiąc temu przez kilka godzin i czułem go cały czas. Jak ściągałem koszulę, to nadal go czułem. Zresztą nadal koszula nim wali xd poza tym, jak mam aplikować na łopatki? Przecież są przykryte tshirtem/koszulą
@Wygryw_z_wyboru: najgorzej jak kolnierz przejdzie zapachem na wskroś. @Red_Ducc: projekcja jest uzależniona od wielu czynników jak nawilżenie Twojej skory, ilość aplikowanych perfum ale też głownie temperatura i wilgotność powietrza. Im lepsze perumy tym większa zmienność, niestety to się tyczy też parametrów