Wpis z mikrobloga

@hlebak: na hejcie wobec kogo wybił się gimper??? Gimper wybili się na tym, że zachowuje się jak patus, kilka razy stosował hejt ale to już kiedy byli sławny,w przeciwieństwie do nitra, który wybił się na telefonach.
  • Odpowiedz
@mewten: nagral piosenke o gwałceniu syna rocka, zrobił z niego mem przez co jego widownia robiła z nim liczne przeróbki na ich facebookowej grupie, razem zebrali grupe i jechali po bunnykou i atorze jak mieli swoją dramę + liczne homofobiczne teksty przez wczesne lata jego dzialanosci
  • Odpowiedz
@hlebak: Różnica jest taka, że nawet jeśli sam gimper się nie zmienił to jego content już tak. Coś tam nawet przeprosił, nadal ma sprawę w sądzie itp.
Nitro nic nie zmienia i w przeciwieństwie do gimpera poza darciem ryja nie miał i tak nic do zaoferowania.
Isamu ma już dość martwy kanał. Nie sądzę że da się go mocniej ubić w tym momencie.
  • Odpowiedz
@hlebak: i gimper jako pierwsze co wrzucił do interentu była piosenka o dziecku rocka? Czy w jakiś znaczny sposób nabiło mu to wyświetlenia? Na dramie z atorem był nawet stream z licznika jak mu spadają subskrybcje. On się na tym nie wybił, a nawet stracił, bo motywem przewodnim jego działalności nie było wyzywanie innych twórców, a jakieś gry dla dzieci w których cały czas przeklinał
  • Odpowiedz
@KompleksIndygo: bardzo ale to bardzo mam #!$%@? w jego zmiane. dziwne że miała ona miejsce dopiero w momencie kiedy yt zaczął zacieśniać warunki dotyczące monetyzacji i ogólnie treści. Wyraźnie widać że robi to co się obecnie sprzedaje więc jaką wartość mają jego przeprosiny? załóżmy że 10 lat na yt będzie trend srania sąsiadowi na wycieraczke to za kolejne 10 będzie za to przepraszał i tak w kółko unikając konsekwencji?
  • Odpowiedz
@mewten: Jeśli dobrze pamiętam to nagrywał sobie gierki, a przyrost wyświetleń, widzów i popularności miał jak właśnie zaczął robić ten edgy content i hejt
  • Odpowiedz
@hlebak: Edgy content, bo hejt to gimperowi ujowo wychodził i zawsze przegrywał, w przeciwieństwie do nitra, nw jak pamiętasz dramę z atorem i bunny kou,, ale według mnie głównym winnym tego hejtu, wyznaczono gimpera, chociaż sam w tym nie był, nitra widzowie propsowali za hejt, a krytykę miał nikłą, gimpera zawsze krytykowali, a nawet wzięli do uwagi, chociaż nitro był dużo gorszy imo
  • Odpowiedz
@mewten: z bunnykou to było to zebranie mafii yt i finalnie ludzie ją wyzywali i odeszła z youtube, z atorem pamiętam że ta cała gimperowa grupa, każdy osobno nagrał na niego filmik. Uwaga z gimperem była odwetem atora i szczerze nie pamiętam żeby ktokolwiek krytykował gimpera, on zawsze miał za sobą armie gimbusów co go broniła podobnie do mlekołaka
  • Odpowiedz
@hlebak: no przecież właśnie za to dojechanie on się zmienił, trochę po uwadze, bo już reklamodawcy odeszli. Ja pamiętam zebranie mafii i atora, ale było bardzo dużo krytyki pod tymi filmami przecież, nawet potem były przeprosiny
  • Odpowiedz
@mewten: tak jak pisałem pare postów wcześniej do innego wykopka:

bardzo ale to bardzo mam #!$%@? w jego zmiane. dziwne że miała ona miejsce dopiero w momencie kiedy yt zaczął zacieśniać warunki dotyczące monetyzacji i ogólnie treści. Wyraźnie widać że robi to co się obecnie sprzedaje więc jaką wartość mają jego przeprosiny? załóżmy że 10 lat na yt będzie trend srania sąsiadowi na wycieraczke to za kolejne 10 będzie za
  • Odpowiedz
@hlebak: ja to wiem, ale chodzi mi o to, że on był zmuszany do tych przeprosin jak z bunny kou, a nitro takich sytuacji nie miał zbytnio, bo nigdy krytyka nie była aż duża do teraz, aż w końcu całe szambo się wylało
  • Odpowiedz
@hlebak: czy ja wiem czy Gimper wybił się na hejcie? Tomek bardziej wybił się na graniu w gry. Gimper, według mnie, zaczął hejtować gdzieś w okolicach 2014/15 r. To wtedy powstał pierwszy overwatch hajsowników oraz zaczęło się hejtowanie Atora. Pamiętam jak na starych filmach z overwatcha hajsowników Tomek obrażał swoich widzów i przeglądał profile swoich widzów. Drama Gimper vs Ator nie sprawiła, że Tomek się wybił. Wręcz przeciwnie, sporo ludzi
  • Odpowiedz