Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Artykuł o ukrainkach w Niemczech przypomniał mi lata 2000 i 2010 i jak to nic się nie zmieniło w tej kwestii.
Tldr:Niestety ale różowe z krajów wschodnich są niesamowicie nastawione na pieniądze. Ukrainki, Rosjanki, Gruzinki, Białorusinki nawet Turczynki chcą by chłop zarabiał a one będą nic nie robiły tylko wydawały jego pieniądze.

Pamiętam lata 2000 jak pełno Ukrainek i Ukraińców przyjechało do Polski studiować na kartę polaka. Aż wskakiwaly same na kolana. Na studiach nieźle się wybawiłem bo wiedziałem że tylko to wchodzi w grę ale znajomi co się związali z nimi to mieli zniszczone później serca. Jak tylko pokazał się lepszy kasek na horyzoncie to one od razu hop do Włocha, do brytyjczyka, do Niemca. Po dzień dzisiejszy na ~80 Ukrainek poznanych na studiach, 75 z nich ma męża z zachodu a tylko 5 zostało w Polsce z czego jedna ma męża ukrainca w Polsce.

Każdy kto się łudził ze Ukrainki zostaną w Polsce i znajdą sobie "dobrych przegrywow" chyba za dużo bajek Disneya się naoglądał. One się cenią jak nie wiem kto a mają do zaoferowania tylko i wyłącznie swoją urodę i to też do maks 30-35 bo później to zmieniają się w wiejskie kobiety.

Przewiduję że za rok, może dwa, Ukraina otworzy swoje granice pomimo że wojna się nie skończy I przyjedzie do Polski masa chłopów z trauma po wojnie. Oni nie wyjadą na zahcod bo raz że nie będą mogli, a dwa że tam nic dla nich nie będzie. Jaka Niemka weźmie sobie Ukrainca z ptsd? No właśnie. Oni zostaną w Polsce a Ukrainki zostaną na zachodzie. Powiem tak, będzie super ciekawie być facetem w Polsce za te parę lat, nie dość że konkurencja na rynku pracy będzie większa to jeszcze konkurencja o płeć piękna będzie większa to jeszcze większa przestępczość bo Ukraina jest niestety biedna (taka polska lat 90)

Jedynie na tym zyskają Janusze biznesu bo będą mieli jeszcze więcej tańszej siły roboczej. A Ukrainki będą tam gdzie pani poniżej. Pani youtuberka Ukrainka co przyjechała do Polski parę lat temu na studia i wielce wychwalała Polskę teraz postanowiła jako "uchodzca" wyemigrować do Kanady ( ͡° ͜ʖ ͡°) "bo chce się uczyć angielskiego" ha.

Jeżeli to czytasz i jesteś niebieskim polakiem to polecam szukać różowych wśród Polek lub na #emigracja ale na zachodzie. Za dużo znam przykładów gdzie Ukrainki wzięły sobie polaka za chłopaka tylko by po chwili znaleźć sobie lepszy bankomat.

Tagi


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638f40b25adff1f3a51a552f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Artykuł o ukrainkach w Niemczech pr...
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:

Tldr:Niestety ale różowe z krajów wschodnich są niesamowicie nastawione na pieniądze. Ukrainki, Rosjanki, Gruzinki, Białorusinki nawet Turczynki chcą by chłop zarabiał a one będą nic nie robiły tylko wydawały jego pieniądze.


A które kobiety nie są nastawione na korzystanie z pozycji społecznej swojego faceta? Marsjanki chyba
I od Paszyńskiej się odczep, nie jest jeszcze taką straszną karynką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy kto się łudził ze Ukrainki zostaną w Polsce i znajdą sobie "dobrych przegrywow" chyba za dużo bajek Disneya się naoglądał


@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że tych łudzących się było niewielu, głównie chodzi przecież o to żeby witaminki choć na chwilę poczuły coś chociaż zbliżonego do tego, co czują przeciętni polscy mężczyźni. Te Ukrainki, które znam w Polsce celują w top 1% najbardziej ustawionych facetów, tj. takich (przykład), którzy kupują im nowe fury
nie dość że konkurencja na rynku pracy będzie większa to jeszcze konkurencja


@AnonimoweMirkoWyznania: xd jaka konkurencja człowieku z demografią na poziomie TFR = 1,3. Ta gospodarka bez podaży 150k migrantów rocznie, zdechnie. Nawet jakby demografia wbiłą cudownym sposobem na poziom TFR =2.1 to przez kolejne 18 lat i tak trzeba by tych 150k migrantów rocznie.
I od Paszyńskiej się odczep, nie jest jeszcze taką straszną karynką ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@thorgoth: chyba zartujesz. Jesli nie myle osob to kiedys ogladalem jeden odcinek z nia co wprost wychodzilo ze potrafi mowic dwie sprzeczne rzeczy, ze na przyklad z jednej strony docenia ze facet traktuje na rowni, a z drugiej ma przewodzic i dawac kase.
Bardzo slabo maskuje sie z tym ze jej na
A które kobiety nie są nastawione na korzystanie z pozycji społecznej swojego faceta?


@thorgoth: Na pewno Polki mniej niż Ukrainki, bo na Polki jednak działa wpływ z zachodu, ogólnie chęć zdobycia własnej pozycji, wykształcenia. Większość młodych kobiet jest wychowywanych tak, że jaki by facet nie był, to jednak trzeba mieć swoje pieniądze. Polki się godzą na takie rzeczy jak wynajmowanie mieszkania na pół, płacenie na pół za samochód, płacenie samej za
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie dziwi ze są ludzie których to dziwi.
Ukrainką jest fajna jak jest z tobą w innym kraju, i nie potrafi bądź nie chce nauczyć się języka obowiązującego w kraju w którym się znajduje.
W miejsce Ukrainka można wstawić (losowa Słowianka)
@localoca: "Moja różowa ma koleżanki z Ukrainy, to jak się z nimi rozmawia, to im się w głowie nie mieści, żeby one płaciły za COKOLWIEK. Facet ma płacić i koniec. Nawet za jej fryzjera, nawet za zakupy do domu. Jej pieniądze są jej." Jeżeli mają własne pieniądze, prace/źródło dochodu i jednocześnie oczekują że facet będzie płacił za wszystko, to nie są żadne tradycjonalistki, tylko typowe feminazistki z podwójnymi standardami. Jeżeli facet
@AnonimoweMirkoWyznania: przez pewien moment miałem do czynienia z Ukrainką. I tak jak na początku wydawała się ok, to później widać, że była nastawiona tylko na kasę. Opowiadanie jaka to jej rodzina jest biedna (matka dentystka, ojciec jakiś przedsiębiorca), jak to jej jest ciężko w tej Polsce (rodzice kupili jej nowe auto, żeby miała czym jeździć), jak to ona chciałaby podróżować ale nie ma jak (te dwa wyjazdy 2-tygodniowe z mamą na