Wpis z mikrobloga

Mireczki, pod koniec października, w tym oto poście, informowałem o dostępności testera Amouage Myths Man za 475zł.

Otóż doszło do strasznej pomyłki - zwiedziony nutami podanymi na fragrantice, pochopnie doszedłem do wniosku, że to nie mój klimat. Z tego powodu poinformowałem szanownych Mireczków o tej ofercie, zamiast kupić go osobiście. Dzisiaj przetestowałem go na własnej skórze i okazało się, że jest to zapach dziwny, jednak ciekawy.

W związku z powyższym proszę osobę, która nabyła ww. tester w o jego natychmiastową odsprzedaż. Z uwagi na powstałe niedogodności jestem gotowy wypłacić rekompensatę w wysokości 15zł.
#perfumy
Pobierz
źródło: comment_1670347724rwDLITsum0y3NFc57ms1Rm.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pan_Beniowski: właśnie też dziś do mnie przyszedł od @debileq18 i jak debil ciągle rękę do nosa przykładam. Nie potrafię w drydownie nic z tego zapachu rozbić na nuty, czy to może świadczyć o dobrej jakości blendzie? Bardzo go polubiłem, jak serio ma być (lub już jest) wycofany, to chyba czas się w niego zaopatrzyć. To mój pierwszy Amouage, w jakie iść dalej?
@zychu69: W Myths na początku dominuje chryzantema, po jakiś 5h czułem już ten popiół wymieniony w nutach, ale nadal ze sporym dodatkiem kwiatów.
Co do innych zapachów Amouage to wiele nie pomogę, bo testowałem tylko kilka. W zapachach na tym poziomie cenowym oczekuję albo unikalnej kompozycji, ale dobrych parametrów. Oba kryteria spełnia Overture, ale ostrzegam że jest to zapach specyficzny - dominuje jakaś nuta zwierzęca, która kojarzy mi się z futrem