Wpis z mikrobloga

W głowie się nie mieści jak paskudna jest sytuacja na rynku matrymonialnym. Zupełnie przypadkowo wyświetliła mi się na Facebooku jakaś grupa z ogłoszeniami matrymonialnymi z województwa lubelskiego ale mnie wyświetliły się ogłoszenia z okolic Krasnegostawu. Przeciętnie jakieś 80% ogłoszeń jest od mężczyzn i praktycznie żadnej odpowiedzi w komentarzach, jakieś 20% ogłoszeń matrymonialnych jest od kobiet, na każde jakieś min. 15-20 zgłoszeń. Ogłoszenia ludzi najczęściej w wieku 25-30+. W przypadku kobiet, nawet na ogłoszenia samotnych matek zgłasza się wymienione tutaj z 15 albo i więcej mężczyzn. Mężczyźni opisują jacy oni nie są zajebiści i nic. A kobieta wystarczy że napisze że kogoś szuka i już się masa osób zgłasza. Myślałem że to tylko Tinder, Badoo czy Facebook randki to taki syf ale i na takich grupach jest prawdziwe paskudztwo. I niech tu ktoś będzie mądry i znajdzie dziewczynę. Zwłaszcza po trzydziestce albo czterdziestce. Nawet nie zamierzam się zapisywać i ogłaszać się jako osoba wolna w wieku 43 lat żeby nie robić przypału gdyby przypadkiem ogłoszenie znaleźli moi znajomi. It's over. To koniec.

#przegryw #zwiazki #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #redpill
  • 13
  • Odpowiedz
@Lucjusz7: To wejdź na jedną z takich grup Facebooka to zobaczysz jaka jest sytuacja. Ja przeglądałem: Lublin: Poznajmy się. Jakby było pełno dziewczyn wolnych to nawet nikt nikogo by tam nie szukał i takie grupy nie miałyby racji bytu. Ja tylko mówię jak jest a nie żeby się we łbie #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
@Lucjusz7: Puknij sie w głowe. Nie spotkałem jeszcze kobiety która na serio by kogoś chciała . W jakich czasach żyjesz? Na portalach tysiące facetów piszą że kogoś szukają i zero odzewu
  • Odpowiedz
@daro1: co mnie grupy interesują człowieku wyjdź z domu, tam pełno lasek zdesperowanych co szukają chłopa
@kamil8871: ja w tamtym tygodniu 5 ogarnąłem na czilku przez samo gadanie na czacie XD
Pełno spoko dziewczyn, a bardzo wybrzydzam
Jeśli ma tatuaże albo przebieg powyżej 2 chłopa to daje kopa w dupę
Serio jak czytam was to czuje jakbyscie byli z innego wymiaru
  • Odpowiedz
@Lucjusz7: Człowieku jak nie masz znajomości i układów a do tego nie jesteś jeszcze osobą towarzyską to możesz sobie próbować. Pewnie niemało z tych ludzi tam na tej grupie, przynajmniej w okolicach Krasnegostawu mieszka na wsi. Krasnystaw to małe miasto, pierwszym miejscem gdzie można by szukać w tych okolicach jest Lublin. Chociaż i w Krasnym dało by się kogoś znaleźć. Jak się mieszka na wsi, trzeba mieć rzecz jasna hajs
  • Odpowiedz