Wpis z mikrobloga

@aleXsosss: Myślałem nad tym, mam zamiar nawet odpalić streama. Stwierdziłem, że i tak nie wygram to kupiłem wcześniej. Pewnie teraz wygram, taki paradoks. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@light3n: na *uj ci ten steamdeck jak masz PC, wszystko bedziesz miał gorsze z wyjątkiem mobilnosci, chyba masz za duzo pieniązków na przejeb** i chcesz tym zakupem sobie dopamine podniesc po prostu
  • Odpowiedz
  • 1
@MajorFox: Miło słyszeć. W co grasz obecnie i co polecasz? Gierki AAA raczej u mnie wlecą na dużych konsolach. Planuję ograć backlog indyków i pare perełek z PSX, np. MGS w którego nigdy nie grałem.

Prawda jest taka, że pracując zdalnie po 8-10h już rzygam siedzeniem przy biurku, więc posiadanie mocnego PC na niewiele się zdaje.
  • Odpowiedz
@light3n: ostatnio gram w Shadow of Mordor i Borderlands (żyroskopowe celowanie robi robotę, normalnie nie gram w strzelanki na kontrolerze)

czasem zagram w Dead Cells
z innych indyków z ciekawości sprawdziłem FTL i ma całkiem przyjemny schemat sterowania pod kontroler, Noita lepiej ogrywa mi się na klawiaturze i myszce, chociaż jakby pokombinować ze schematem to może dałoby się przyjemnie w to pograć na decku (może kwestia przyzwyczajenia)
Dome Keeper jest spoko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@light3n: z indyków to Unmetal, Dead Cells
Przeszedłem kolejny raz Gothica 2 Nk na steam decku, polecam.
Kupiłem i zacząłem grać ostatnio w pierwszego Risena, bo się jakiś czas temu odbiłem i tym razem wsiąknąłem ^^
  • Odpowiedz
@b0vv3r: O to to, właśnie chce się zabrać za Gothica 2, Archolos i może 3. Jak się w to gra bez klawiatury i myszki? Masz jakiś schemat sterowania własny?
  • Odpowiedz