Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 140
Gorące pozdrowienia dla wszystkich durni wyjących, że Lewy to słup soli, który stoi na zlewkach przy obrońcach i nic nie robi, nie wiem jakie mecze oglądaliście, ale wiem że wasze zdanie na jakikolwiek temat nie ma znaczenia bo w zasadzie to jesteście ślepi xD

https://sport1.pl/ms-2022-polska-statystyki-druzynowe-indywidualne/

#mundial #pilkanozna #reprezentacja
Pobierz a.....s - Gorące pozdrowienia dla wszystkich durni wyjących, że Lewy to słup soli, kt...
źródło: comment_1670314787tYsbmYxMuhl0WNyCfcjzF9.jpg
  • 22
@aeis: Dla mnie to jest normalne, że Lewy gra niskim pressingiem i trzyma się blisko połowy gdy się bronimy. Ma być opcją do zagrania kontry i rozrzucenia dalej. Niestety, ale laga bonito zakłada, że gra się mu piłki jak ma 2 plastry na sobie i do tego piła górą, więc żeby przyjąć piłkę potrzebuje więcej czasu. A często jej nawet nie jest w stanie przyjąć tylko zgrać głową, ale nikogo nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@van-der-staas: @przegro_pisarz: A czego oczekiwaliście? Połowa z tych graczy to zawodnicy z ataku lub z drużyny, które grają pod posiadanie, gdyby biegał aż pod obronę i pracował tam na pełnym biegu to byście narzekali, że nikogo nie ma z przodu i jakiś nasz ten atak #!$%@? niewidoczny więc musiał ktoś być z przodu i człapać a jak mieliśmy piłkę to sporo zbiegał do środka i na skrzydła, cały sekret
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aeis: xD
Ale się naprodukowałeś. Któryś z nas wspominał o przyczynach tego? Oczywiście, że Lewandowski nie jest w najlepszej formie, ale największy wpływ na to miała nasza taktyka. Chodził sobie spokojnie w środku pola, bo po co biegać między przeciwnikiem skoro i tak po odzyskaniu piłki nie miałby z kim jej zagrać.

bo w zasadzie to jesteście ślepi xD

Tylko kto jest ślepy, skoro stwierdziłeś, że Lewandowski biegał najwięcej w drużynie.
@aeis: Środkowy pomocnik potrafi w trakcie meczu pokonać 13,5 km, a u nas zawodnik który pokonał najwięcej ma w 3 meczach 31,5 km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zagrał dobrze, ale to Robert Lewandowski, jego naprawdę stać na więcej


@niepowtarzalny-dwa: Lewego można się czepiać że średnio strzelał np ten karny z Meksykiem. Jednak w ataku sam z kilkoma obrońcami to pewnie w pupie mógł sobie tylko grzebać. Nie jest nauczony gry sam na 4 i tak nie gra.
Trener dzban myślał że jak ustawi jednego z lepszych napastników w ataku i będzie jedynym atakującym to wygramy xd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@van-der-staas: xD
Ale się naprodukowałeś. Ja nie rozumiem dlaczego Wy wszyscy sugerujecie nadal, że w zasadzie te 10.5 kilometra na mecz to jest absolutnie nieistotne bo przecież ma 5km przeczłapane, mówicie to tak jakby faktycznie przebiegł 5 a kolejne 5 przechodził, nie mam zielonego pojęcia jak liczone są te statystyki biegowe, więc śmiało, wyprowadź mnie z tego błędu i może rzeczywiście statystki "chodzenia" są zaliczane do biegu xD

No chodził między
ciiii, nie zrobił solo rajdu jak Ronaldinho w swoim primie - grał gówno xD


@carpemfdiem: XDXD Klasyczne zero-jedynkowe myślenie wychodka, nie ma nic pomiędzy, albo rajdy ronaldinho, albo człapanie i nie zrobienie NIC XD że wam nie wstyd tych wysrywów pisać