Wpis z mikrobloga

To gloryfikowanie Krakowa też tylko u lokalsów widziałem. Co jest fajnego w mieście z zanieczyszczeniem powietrza przebijającym Indie i nie istniejącą komunikacją miejską?
Samo miasto oprócz tej staróweczki również nic ciekawego i depresyjne, na kilka godzin wycieczki styknie.
Chyba najbardziej przereklamowane miasto w Polsce, już Wrocław podobał mi się dużo bardziej.

#kredythipoteczny #nieruchomosci #krakow #warszawa
Pobierz perfumowyswir - To gloryfikowanie Krakowa też tylko u lokalsów widziałem. Co jest faj...
źródło: comment_1670311770MjKR59HhAGZjs0za6M3SBV.jpg
  • 47
@perfumowyswir: Sraków to najbardziej #!$%@? miasto w jakim byłem i niestety jestem zmuszony mieszkać. Nie widzą chociażby jednego plusu, jaki miałoby to zasyfione pod każdym względem miejsce. Nie różni się w zaletach od Rzeszowa, Gdańska czy #!$%@? Bydgoszczy, a jego wady to mógłbym do jutra wymieniać.
Sam fakt, że jest brudne pod względem powietrza, ulic, budynków (których elewacja zawsze jest #!$%@?), wszechobecnego hałasu, kurzu, ludzi i wiecznych remontów, przekreśla to miasto
@perfumowyswir: xd

1. wybierz rower. wtedy miasto staje sie male jak w pol h mozesz je cale przejechac
2. rynek, kazi, nh i podgorze to typowo "dzielnice na pokaz", reszta jest jak w kazdym innym miescie:)
3. zarobki chyba sa najlepsze w calym kraju [w it przynajmniej]
4. krk jest fajny, fajni ludzie, i ogolnie wszystko spoko
5. rejon chyba najlepszy jaki moze byc (szlak orlich gniazd, tatry, pustynia bledowska)
6.