Wpis z mikrobloga

Na jazdach próbnych rzadko jeździ się samemu


@calkowitybrakrozumu: nie no też nie przesadzajmy, sprzedawcy której marki tak mają?
Tzn. ja wiem, że są eventy, gdzie podstawiają całą przyczepę motocykli i się jedzie grupą na zmianę, ale to raczej nie ten przypadek.

Nigdzie do tej pory nie spotkałem się z jazdą demo z towarzystwem, a "rozjeździłem" chyba wszystkie normalnie dostępne marki w Polsce.
@MisPalkis: To zależy od dealera, a nie od marki - niedawno byłem u dwóch różnych dealerów VAGa w jednym mieście, w pierwszym sprzedawca koniecznie musiał siedzieć obok mnie przez całą jazdę i jeszcze mówił gdzie mam jechać, jak na egzaminie (xD). W drugim dostałem samochód na dwie godziny bez mrugnięcia okiem.
Na jazdach próbnych rzadko jeździ się samemu i raczej nikt popisowy nie wali.


@calkowitybrakrozumu: ta, bo pan sprzedawca zostawia wszystko i idzie pojeździć z klientem xD brałeś kiedykolwiek demo do jeżdżenia?

wizją częściowego partycypowania w pokryciu ewentualnej szkody


@MisPalkis: no tak, wizja partycypowania w szkodacb, które wyjdą za parę lat. Na pewno się wszyscy przejmują
@wojciech-ogien: Sprzęty demo będą w stanie "uśrednionym".
Na pewno lepszym niż jakbyś kupił od młodego gniewnego (albo starego niewyżytego ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale też w zdecydowanie gorszym niż jakbyś kupił od uważnego użytkownika, który dbał o maszynę.

Jeśli się znasz - imho warto szukać "perełek" nie patrząc na demówki.
Ale jeśli się nie znasz, to jest to interesująca opcja. Ideał to nie będzie, ale też nie
@WyjmijKija: Co Ty w ogóle wymyślasz. Owszem w niektórych salonach dali mi auto tak jak właśnie np bmw. Ale w jaguarze czy Mercedesie jechał normalnie ze mną koleś. Nikogo od roboty nie odciągalem bo i tak nie byli zajęci. Mam firmę transportowa wiec regularnie kupuje różne auta, oczywiście głównie dostawcze wiec wiem jak to wygląda
dostalem potwierdzenie ze dealer jest pewny swojej maszyny


@wojciech-ogien: a czemu miałby nie być pewny? ewentualne problemy wynikną długo po gwaracji, a wtedy to już powodzenia w udowadnianiu że np. 7 letni motocykl bierze olej bo był demówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)