Wpis z mikrobloga

Bardzo fajna gra przejście zajęło mi 15 h bo wszędzie sprawdzałem zakamarki,z tego co widzę to łatwa platyna jest ale trzeba przejść grę na wysokim poziomie trudności jedyne zastrzeżenia jakie mam to,to że nie było strasznie i alternatywne strzały w broni są ussles i nie opłacało się ich kupować za dużo amunicji zużywają już lepiej strzelać normalnie gierke sprzedałem za 200 zł kupiłem za 280 zł wiec tylko 80 zł dałem za taka cena napewno warto
Grę oceniam na takie 8/10 jak wyjdzie dlc fabularne i inna zawartość to sobie kupię za kilka lat i jeszcze raz przejdę
#ps5 #gry #ps4
Holocep - Bardzo fajna gra przejście zajęło mi 15 h bo wszędzie sprawdzałem zakamarki...

źródło: comment_16702653956hx3i0qIFv9XJVewKWES49.jpg

Pobierz
  • 14
@utede: jak skończyłem grę to mi brakowało jedno osiągniecie do platyny właśnie żeby przejść na trudnym poziomie wiec nie taka trudna moim zdaniem jak można za 1 przejściem gry zrobić a nie trzeba szukać miliona znajdziek czy coś wystarczy tylko skrupulatnie przechodzić misje i tyle
@Holocep: trzeba przejść na poziomie "najwyższa ochrona" więc na najmniejszym - a na dodatek wystarczy skończyć grę, wyjść do menu zmienić poziom trudności na "najwyższa ochrona" wyłączyć grę i włączyć jeszcze raz i zrobić kontynuuj i odpala ci się chwilę po ostatnim bossie, kończysz grę i dostajesz achivmenta :P