Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bankobranie: ten bank to jest mem xD powiedzieli że mam 2 proc bo nie otworzyłem konta oko po trzech dniach od założenia konta przekorzystnego (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bankobranie: drugie, zmieniłem limity transakcyjne w Pekao24 do 1 mln, ale limitów dla kont ROR i oko nie mogę w apce xD jaki wtedy sens mają limity Pekao24?
@mentari: limity dotyczą przelewów wychodzących do innego banku. W przypadku aplikacji wewnętrzny przelew (np. z konta oszczędnościowego na własne konto osobiste w Pekao) możesz zrobić większy. Dopiero, gdy ma być przelew do innego banku, to wtedy trzeba przez bankowość internetową (no ale to już z konta osobistego, więc warunki takie same czy on zlecany w bankowości, czy w apce).
@mentari: co do tej kwestii terminu otwarcia konta oszczędnościowego, to faktycznie jest wyznaczony termin:

"w Usłudze bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay), po udostępnieniu przez Bank pomiędzy 3 a 5 dniem roboczym po dniu zawarcia umowy o Konto Przekorzystne"


Szkoda, że to umknęło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wspominam o tym w prześwietleniu promocji: https://www.bankobranie.pl/2022/10/pekao-konto-oszczednosciowe-8-procent.html więc polecam na przyszłość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
limity dotyczą przelewów wychodzących do innego banku. W przypadku aplikacji wewnętrzny przelew (np. z konta oszczędnościowego na własne konto osobiste w Pekao) możesz zrobić większy. Dopiero, gdy ma być przelew do innego banku, to wtedy trzeba przez bankowość internetową (no ale to już z konta osobistego, więc warunki takie same czy on zlecany w bankowości, czy w apce).


@Bankobranie: jak mogę bezpłatnie i online zmienić limit dla konta ROR? Nie mam
@mentari: pisałeś "zmieniłem limity transakcyjne w Pekao24 do 1 mln". To ta zmiana nie działa? Niestety tu nie jestem w stanie nic podpowiedzieć - to do wyjaśnienia z bankiem.

Co do

Szkoda, że nie wspomnieliście o tym wcześniej w tych myślnikach tylko niżej w cytatach z regulaminu... A to kluczowa informacja i pewnie wiele osób się na tym przejdzie zwłaszcza, że nie można samodzielnie sprawdzić oprocentowania tylko czekać 2-3 tyg na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bankobranie: w aplikacji zmieniam limity przelewów w Pekao24 i limity Peopay. Limity do rachunku przekorzystnego i oka są jeszcze inne więc dla mnie jest to irracjonalne bo co mi z tych limitów jak i tak dotyczą one rachunków bo skąd mam przelewy robić