Wpis z mikrobloga

wtedy jak mówi to co chcecie usłyszeć


@Nanuno: raczej jak mówi co należy głośno powiedzieć w tym przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt go za całokształt nie chwali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kwas_dezoksyrybonukleinowy: tam w weszło, to chyba wszyscy zaczynają jechać z Czasem. Dzisiaj Białek wrzucił vloga, gdzie krytykuje Czesia i jego konferencje wskazując też na jego hipokryzję. Mi się wydaje, że dla Stana hajs jest ważny więc nie będzie blokował swoich ludzi, którzy idą z nurtem, bo to mi właśnie hajs przyniesie.
  • Odpowiedz
@kwas_dezoksyrybonukleinowy: Kowalowi (No i Wichniarkowi tez) jako jedynemu tam zależy, żeby Polacy grali dobrze w piłkę. Reszcie pasuje to co jest. Na zmianę można #!$%@? i lekko chwalić reprezentację a w dodatku kumpel Czesiu. Info z pierwszej ręki mają.
  • Odpowiedz
Kowal wam pasuje tylko wtedy jak mówi to co chcecie usłyszeć. Hipokryci.


@Nanuno: to prawda, bo wcześniej gadał bez sensu jak pijany wujek na imieninach. No ale czasem i z pijanym wujkiem można się dogadać.
  • Odpowiedz
@Nanuno: nie, mi pasuje nawet jak pieprzy głupoty, bo lubię ludzi pozytywnie zwariowanych a nie nudnych jak flaki i dziennikarzy, którzy klepią formułki
  • Odpowiedz
@brednyk: takich ludzi jest niewielu. Już minęło kilka lat od śmierci Pawełka Zarzecznego i to był top of the top dziennikarstwa sportowego, o ile był trzeźwy. No, a że Pawka to był trzeźwy przez kwadrans w ciągu doby, to i jego odklejki z czasem były po prostu nie do zniesienia.

Natomiast Kowal, tak jak i Artur Wichniarek, się nie patyczkuje. Za to olbrzymi szacun, widać komu zależy na polskiej piłce, a
  • Odpowiedz