Wpis z mikrobloga

Dobra, pierwszy szok, fazę dezorientacji i zaprzeczenia mamy chyba za sobą. Pora się zabrać do metodycznego działania i przeprowadzić jakąś kontrofensywę.

Myślę, że na masowe protesty na ulicach niestety nie ma co liczyć. Nie mamy takiego dobrego finansowania ani organizacji jak żeńskie szowinistki spod znaku błyskawicy. Ale mamy coś innego – IQ. I mam nadzieję, że razem podumamy, w jaki sposób możemy wybić mizandrykom ich durny pomysł z głowy. Albo przynajmniej zrobić tak, żeby pomyśleli "nie było warto, kurła".

Czy ktoś zna jakieś metody oporu, które moglibyśmy wymierzyć nie tylko w państwo jako takie, ale być może również (a może przede wszystkim?) w konkretne osoby zaangażowane w proces?

Pierwsze, co mi przychodzi na myśl, to "analogowy" DDoS WCR w Sieradzu, która okryła się niesławą. Np. #!$%@? ich wnioskami o dostęp do informacji publicznej. Wiadomo, to wojsko, nie na wszystkie pytania będą musieli odpowiedzieć, ale... każdy wniosek będą musieli rozpatrzyć. A w przedmiocie odmowy będą musieli wydać decyzję administracyjną. Jest z tym trochę #!$%@?. W dodatku nieudzielenie informacji publicznej na wniosek jest zagrożone karą do roku pozbawienia wolności, co będzie bardzo satysfakcjonującą formułką do zamieszczenia na wniosku, w ramach pouczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może ktoś ma inny pomysł na pokojowy protest, który zaboli ich w dupę?

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #pieklomezczyzn #wojsko #wojna #protest
  • 15
@DamianO1995: no tak, ale kontaktują się tylko po to, by rozpoznać, w jak głębokiej dupie na ten moment jesteśmy. Co zresztą popieram i sam pewnie zadzwonię, jak nikt mnie nie uprzedzi. Ale tu chodzi o działanie, które ma pokazać apartowi państwowemu społeczny sprzeciw. Już teraz posunęli się za daleko, samym tym Sieradzem, więc moim zdaniem trzeba reagować.
@znmd: komitety wyborcze są wyjęte z obowiązku ćwiczeń możemy pozakładać takie komitety i będą nas mogli cmoknąć zrobili se furtkę żeby swoich zabezpieczyć to my za tą furtką zamkniemy się razem z nimi
Musisz po prostu przynosić więcej strat niż zysków. Lub stworzyć wiarygodną groźbę że tak będzie. Pomyśl jakie prostesty były skutecznie a jakie nie i będziesz miał odpowiedź.


@Togira_Ikonoka: No DDoS pracy komisji brzmi jak coś, co mogłoby zadziałać. Ale do tego jest powszechna mobilizacja (he, he) wykopków...
@Togira_Ikonoka: Myślałem też o masowej akcji wysyłania im gnijącego mięsa zwykłymi listami. Tak symbolicznie, że niby wiecie, nie zgadzamy się na przymusowe bycie mięsem armatnim. Byłoby zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale trudno o obserwację rezultatu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@znmd: #!$%@?ć ich można niekoniecznie wnioskami ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie że tu nawołuę do czegoś bo to nie ta banda przygłupów w mundurkach jest winna tylko te ryje co widzimy w telewizji. Zaczną ginąć to się dwa razy zastanowią nad ciemiężeniem ludu.
to nie ta banda przygłupów w mundurkach jest winna tylko te ryje co widzimy w telewizji.


@Adolf_HODLer: jakby zielone przychlasty z gwiazdkami i paskami nie brały w tym udziału, to rząd mógłby się najwyżej podetrzeć tą swoją ustawą. Są co najmniej współwinni. Nie ma wymówek, że "tylko wykonujemy rozkazy". Nikt się na to nie nabierze.