Wpis z mikrobloga

Kolega parę lat temu urwał kontakt, bo znalazł dziewczynę. Nawet nie miał czasu odpisać na wiadomość czy pogadać przez telefon co tam u mnie czy u niego nie mówiąc już o wyjściu na piwo. Dwa miesiące temu się zaręczył.. Zgadnijcie kto teraz do mnie się dobija, chce się spotkać jak za starych dobrych czasów i kogo zostawiła dziewczyna xDDD no #!$%@? beka z życia, nagle się okazało, że ona chodzi sobie na imprezy a on nie ma ani jednego znajomego nie mówiąc o popsutych relacjach z rodziną. Ja tam mam #!$%@?, zbyt wiele razy wychodziłem z inicjatywą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill ##!$%@?
  • 20
Kolega parę lat temu urwał kontakt, bo znalazł dziewczynę. Nawet nie miał czasu odpisać na wiadomość czy pogadać przez telefon co tam u mnie czy u niego nie mówiąc już o wyjściu na piwo.


@Polnischefuhrer: Sam piszesz, że "kolega" a wymagania masz jakby to był Twój chłopak a Ty byłbyś jego laską z nieogarniętą psychiką. #!$%@? OPie. Jak do mnie odzywa się kolega po 10 latach to się z nim spotykam,
@worm_nimda: napisałem kolega, a chodziło mi bardziej o takiego zajebistego ziomka (nie lubię słowa przyjaciel i może o jednej osobie mogę tak powiedzieć) z którym tam miałem wspólne zainteresowania i był ten kontakt prawie codziennie. A nagle typ ciągle nie ma czasu, a nawet jak odczyta wiadomość to nie odpisze. Ja gdy miałem dziewczyny to nigdy tak się nie zachowałem, ale z tego co się dowiedziałem to on nie ma z
@Polnischefuhrer: No dobra... Czyli taki dobry kumpel to był. Ale nadal nie widzę niczego złego w tym, że się "odciął" i "przypomniał" sobie po latach o innych. Ludzie są różni i mają różne potrzeby co do spotykania się z innymi. Z czasem to może się zmieniać bo tego typu potrzeby są dynamiczne i zależą od mnóstwa czynników. Rozumiem, że może być przykro, ale wierz mi, że gorszy jest kumpel, który nachodzi
@worm_nimda: taki mam już charakter, nigdy nie wybaczam za to daję dużo od siebie tym co na to zasługują. No cóż, ale są ludzie co wybaczają nawet zdrady małżeńskie (wiem ekstremalny przypadek, ale mam takiego typa w pracy i każdy się z niego śmiej, że go baba zostawiła dla araba, a później wróciła), bo nie mają silnego charakteru, raz dasz się wykorzystać to ktoś będzie zawsze Cię gorzej traktował.
taki mam już charakter, nigdy nie wybaczam za to daję dużo od siebie tym co na to zasługują.


@Polnischefuhrer: Ja prdl... co za typ! :)
To czy dajesz dużo to nie Tobie oceniać, ale obdarowanym (a oni mogą to odbierać wręcz odwrotnie). A obdarowujesz tylko tych, których chcesz obdarować, czyli nie ryzykujesz - dajesz tylko tym, którzy powinni wg Ciebie być wdzięczni - też mi wyznacznik silnego charakteru. W opozycji przedstawiasz
trudno taki już jestem, jeżeli ktoś tak mnie traktuje to odwracam się na pięcie i nigdy z tym człowiekiem nie chcę mieć wspólnego. Lojalność stawiam na 1 miejscu, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach.


@Polnischefuhrer: Nie widzę tu nic związanego z lojalnością.
Widocznie nie był dla ciebie takim ważniejszym kumplem, skoro teraz masz go gdzieś.
@worm_nimda: a co to rogacza to relacje są takie, że baba się puściła i odeszła do araba. A gdy ten ją kopnął w dupę to wróciła do swojego pantofla. Pewnie gdy nadarzy się okazja to znów się puści, bo do #!$%@? ma skłonności, a typ jej wszystko wybaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet mi go nie żal skoro sobie na to pozwala. Nic dziwnego, że sytuacja w