Wpis z mikrobloga

Jeżeli onuce myślą, że ten trolling z #obowiazkowecwiczeniawojskowe doprowadzi do jakichś poruszeń w narodzie typu huczne protesty mające na celu zaprzestanie wspierania #ukraina i "nie prowokowanie" #rosja to się grubo mylą xD Okej, wyszło, że wykopki piszące "my już ubrani" są mocni jedynie w gębie, ale to nic nie zmienia. Tego całego powoływania ludności cywilnej zapewne w ogóle nie ma, a jak coś jest to to samo co przez kilka ostatnich lat czyli bez zmian.

W ogóle mnie nie zaskoczyło, że są tu trzęsidupy bojący się 30 dni wuefu. Zawsze tak było, jest i będzie, że większość z nas są mocni jedynie w gębie, a jak przyjdzie co do czego to podwinięty ogon. Teraz pada mnóstwo wygodnych wymówek i tłumaczeń. Nagle te wszystkie memy to były żarciki. Nagle każdy wykopek to przedsiębiorca, którego firma upadnie po 30 dniach. Nagle wszystkie wykopki są jedynymi żywicielami rodziny i rodzina weźmie i umrze z głodu. A tak w ogóle to gdzie rekrutacja kobiet, nie będę walczyć za kaczora. I oni łamią moje prawa. To koniec PIS, bo organizuje ćwiczenia, a w przypadku konfliktu i braku przygotowania co niosłoby za sobą reperkusje byłby koniec PIS, bo nic nie zrobili zawczasu.

#!$%@?ę ten trolling, #!$%@?ę chorągiewki, #!$%@?ę straszenie normalnych chłopaków dzień w dzień na tym portalu i #!$%@?ę łykanie tego jak pelikan wykopując codziennie to w gorące. Czasami zapominam, że Wykop jest przekrojem polskiego społeczeństwa, zbieraniną średniaków, gdzie większość nie jest za mądra. Ja jestem oczywiście tego częścią. Rozkład jazdy jest już dawno znany i ostatnim przystankiem jest wolna Ukraina z granicami sprzed 2014 roku.
  • 25
  • Odpowiedz
@Redicle: cóż, nie każdy jest chętny, by rzucić dobrą pracę i być wzywanym do układania wałów przeciwpowodziowych. Ćwiczenia ok, obowiązkowa przysięga nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Redicle:

W ogóle mnie nie zaskoczyło, że są tu trzęsidupy bojący się 30 dni wuefu.


Ja bym chętnie poszedł, serio. Ale chciałbym też, aby to było w zamian za zabezpieczenie finansowe moje i mojej rodziny. Mam 2 hipoteki na sobie, jako szeregowemu przysługuje mi mniejsza dniówka niż mam godzinówkę, kto mi za to zapłaci? Nie będę płacił dodatkowych pieniędzy "dla dobra ojczyzny", bo już mi w tym roku #!$%@? podatkami,
  • Odpowiedz
@Redicle: Czemu wy wszędzie widzicie jakieś ruskie onuce? Jezus Maria wy jesteście jacyś nienormalni, to już podchodzi pod jakieś omamy i schizofrenię.

Tego całego powoływania ludności cywilnej zapewne w ogóle nie ma, a jak coś jest to to samo co przez kilka ostatnich lat czyli bez zmian


A ten mirek co dostał powołanie? To też był bait? Ta ustawa która na to zezwala? To też
  • Odpowiedz
że są tu trzęsidupy bojący się 30 dni wuefu


@Redicle: jak chcesz to sobie sam #!$%@? na te 30 dni wuefu, ja mam swoje życie i mam co robić i z kim spędzać czas. Wojsko jest dobre dla ludzi, którzy nic w życiu nie osiągnęli i nic nie mają do stracenia.

Pomijam już fakt, że te ćwiczenia nic nie dadzą bo w wojsku to się zalejesz tłuszczem a nie wyrobisz
  • Odpowiedz
@Redicle: nie boję się takich 30 dni wf-u - bardziej boję się utraty stałych klientów zapewniających mi stały dochód. no i kary umowne za niedostarczenie produktu w terminie lub brak możliwości naprawienia awarii gdzie klient może sporo ryzykować.
  • Odpowiedz
@Redicle: przy czym to cale straszenie i obawianie sie, to robota tej samej grupy kacpaskich trolli i pozytecznych idotow, zwolennikow oknfederosji. Co zabawne czesc ich partii udaje ze popiera same szkolenia, inna cesc jest przeciwna. I moga sami we wlasnym gronie grzac to medialnie.
  • Odpowiedz
@Redicle Przecież większość tych srających pod siebie, to pierniczyła też o atomie, o gazie, o braku prądu, o braku cukru. Całe życie wydygani
  • Odpowiedz