Wpis z mikrobloga

@Fiodooor: wszystko jest w porządku, recepta wystawiona jest przez legitnego lekarza który ma zresztą dobre opinie w necie. Cena 129 zł. Receptę otrzymałem na sms oraz na maila (który mam połączony z e-receptą) godzinę od wystawienia formularza i opłacenia tej e-wizyty.
@Dyspenseria: te 30g to dla niektórych plus a dla innych minus. Dla mnie 10g to zapas na pół roku. No i jak miałbym wydać tyle kasy na te 30g to ciężko by mi było żebym to żonie wytłumaczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dyspenseria umówmy się że to jest wizyta online jak każda inna w tym kraju. Od czasu covidu wizyta u internisty lub po receptę na inny lek tak wygląda. Nie wspomnę o L4.
Osoba która decyduje się na taką kurację przeważnie miała już kontakt z mj i umie opisać swoje potrzeby.
Traktujmy to jak każdy inny lek.
@Badyl69: w sensie z tą kuracją i kontaktem z mj się nie zgodzę, mnóstwo osób do mnie przychodzi z medyczna mj i pyta jak to spożywać bo nie ma bladego pojęcia. Gdzieś coś słyszała na imprezie.

Niestety co do tego traktujmy to jak każdy inny lek to tutaj też mam pewne argumenty. Po pierwsze to nie jest lek. Po drugie jest to z grupy i-n (narkotyczne) i nawet apteki muszą spełniac